Znana głownie z roli Ewy Nowickiej w serialu „M jak miłość”, aktorka Dominika Chorosińska, od pewnego czasu jest posłanka Prawa i Sprawiedliwości. Jak sama powiedziała: "pokochała obóz dobrej zmiany miłością czystą".

Dominika Figurska grała w „M jak miłość” przez 7 lat. Można ją było zobaczyć również w serialu „Pierwsza miłość”, czy w produkcji „Zostać miss”.

W związku z tym, jak każdy polityk, aktorka musiała opublikować własne zeznanie majątkowe. Trzeba przyznać, że nie może narzekać na brak pieniędzy.

Co słychać u danej gwiazdy serialu „Ma jak miłość”?

Dominika Chorosińska jakiś czas temu zajęła się politykom, dlatego co roku musi złożyć zeznanie majątkowe. Każdy może zobaczyć ile zarabia, jaki ma dom, czy mieszkania oraz zobowiązania finansowe.

W zeznaniu Dominika Chorosińska zawarła informację o tym, że posiada dwa mieszkania, których wspólna wartość wynosi 880 tysięcy.

Pierwsze mieszkanie Chorosińskich, o powierzchni 92 metrów kwadratowych, warte jest ponad 500 tysięcy złotych. Drugie, mniejsze, o powierzchni 45 metrów, wycenione zostało na nieco ponad 300 tysięcy.

Kiedyś kobieta była znaną aktorką, a teraz zajęła się politykom

Ponadto, aktorka posiada działkę rolną, której powierzchnia wynosi 1 hektar, cena działki to 180 tysięcy złotych.

W przedstawionym oświadczeniu nie zabrakło także informacji o oszczędnościach Dominiki Chorosińskiej. Okazuje się, że nie ma ich zbyt wiele – 4 tysiące złotych na koncie oszczędnościowym.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO