Dominika Figurska i Michał Chorosiński to para rozpoznawalna m.in. z „M jak miłość”. Okazuje się, że ich związek był burzliwy – oboje dopuścili się zdrad, a później je sobie wybaczyli. Poznajcie ich historię!

Dominika Figurska kilka lat temu przechodziła poważny kryzys w związku. Zdradziła wtedy męża. Jako gość „Pytania na śniadanie” przedstawiła swoją wizkę związku.

– Jestem z mężem od 20 lat. Monogamia daje mi poczucie bezpieczeństwa, to mi daje szczęście. Życie pisze różne scenariusze, ale to mi daje takie poczucie, że jesteśmy razem, obiecaliśmy sobie, że będziemy do końca życia, problemy są, kryzysy, wiadomo. To wszystko wzmacnia. Trzeba korzystać z przywileju małżeństwa.

Dużo mówiła o kryzysie w związku. Media utrzymywały, że jej kochankiem był starszy reżyser. Pojawiły się nawet doniesienia, że trzecie dziecko Figurskiej jest owocem tego zakazanego związku.

– W małżeństwie z 16-letnim stażem cały czas jest kryzys i podnoszenie się z tego. Moim zdaniem kryzysy w małżeństwie są zbawienne.

– To jest taka istota małżeństwa. Nasze jest bardzo burzliwe i to jest cudowne, bo cały czas jesteśmy wzmocnieni – komentowała aktorka.

Dziś Figurska i Chorosiński są szczęśliwą parą, która zażegnała małżeński kryzys.

Dominika Figurska grała w „M jak miłość” przez 7 lat. W serialu grał również Michał Chorosiński, jej mąż, oraz ich dziecko – Nastia Chorosińska.

Dominika od zawsze mówiła, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Ma piątkę dzieci.

„Przed ślubem umawialiśmy się z mężem, że będziemy mieli pięcioro dzieci. Wtedy to było powiedziane żartem. Właściwie z pierwszym dzieckiem wydawało nam się, że nastąpił koniec świata, że na nim się skończy.”

„Potem pojawiło się drugie i trzecie. Nagle zobaczyliśmy, że to może być coś pięknego, że te dzieci to jest wielki skarb… i pojawiło się czwarte dziecko. I śmiejemy się z mężem, że potem nie chcieliśmy, żeby ten czwarty był jedynakiem, ponieważ poprzednia trójka wychowywała się jak gdyby razem.”

„Była duża różnica wieku między nimi, ponieważ czwarty synek pojawił się po dłuższej przerwie i stąd nasza decyzja o kolejnym dziecku. Jesteśmy przekonani, że zupełnie inaczej chowają się maluchy, jak są blisko siebie”

Potem przyszedł kryzys w ich związku. Chorosińska wiele razy mówiła, że zdradziła męża. Podobno miała romans ze starszym reżyserem. Mówiło się, że ojcem trzeciego dziecka jest kochanek aktorki.

Małżeństwo przetrwało kryzys – Michał Chorosiński wybaczył Dominice zdradę.

„Skleiliśmy małżeństwo, choć z ludzkiego punktu widzenia było to niemożliwe. Najpierw zaczęła mnie rozsadzać tęsknota za sakramentami. Pewnego dnia na targach książki przypadkowo natknęłam się na Dzienniczek s. Faustyny.”

„Przeglądając go, znalazłam zdanie, że mogą przyjść do mnie najwięksi grzesznicy. Poczułam, że zalewa mnie strumień boskiej miłości. Dziś uważam, że to m.in. s. Faustyna uratowała moje małżeństwo.”

Okazało się, że Michał Chorosiński również dopuścił się zdrady. Aktorka wybaczyła mu.

„Dobrze się nam układa. Myślę, że coś takiego się już nie powtórzy, no… bo człowiek uczy się na doświadczeniach. Najważniejsze jest dla nas dobro dzieci (…) Dominika jest mądrą i dojrzałą kobietą, rozmawialiśmy na ten temat. Wychowujemy wspólnie dzieci, a to była tylko moja jednorazowa przygoda” – opowiadał aktor.

Wygląda na to, że kryzysy zbliżyły ich do siebie i do Boga. W 2016 roku zostali ambasadorami krakowskich Światowych Dni Młodzieży.

O Dominice pisaliśmy także w kontekście jej radiowej wpadki (GWIAZDA KANDYDUJĄCA Z LIST PIS NIE MA POJĘCIA O POLITYCE. TA AUDYCJA RADIOWA PRZEJDZIE DO HISTORII!).

Informowaliśmy również, że zdobyła mandat poselski – WOW, NAPRAWDĘ JEJ SIĘ UDAŁO! AKTORKA Z „M JAK MIŁOŚĆ” WCHODZI DO SEJMU.

Źródło: „plejada.pl”