Aktorka znana głównie z „M jak miłość”, Dominika Chorosińska, dostała się do Sejmu. Celebrytka była wielokrotnie krytykowana w trakcie kampanii wyborczej. Między innymi za to, że nie wiedziała ilu jest posłów w Sejmie. Mimo wszystko aktorce udało się zostać posłanką.

Dominika Chorosińska wystartowała z listy Prawa i Sprawiedliwości. Aktorka swój program wyborczy oparła na hasłach: tradycja, rodzina i przyszłość. Gwiazdka serialu „M jak miłość” znana jest ze swoich katolicko-konserwatywnych poglądów.

Zobacz także: METAMORFOZA COLINA FARRELLA ZASKOCZYŁA INTERNAUTÓW. ZOBACZ, JAK DZIŚ WYGLĄDA GWIAZDA!

Jednak internauci pamiętają wiele i przy każdej nadarzającej się okazji wytykają Chorosińskiej dwulicowość i hipokryzję. Aktorka jest bowiem znana z tego, że zdradzała swojego męża i zaszła w ciążę z kochankiem. Zakończyła swój romans i wróciła do męża, który zdecydował się nie tylko na odbudowanie małżeństwa, ale i wychowanie cudzego dziecko.

Chorosińska zdaje się nie pamiętać o swoim wybryku i bez zająknięcia krytykuje wszystkich, którzy nie nie dostosowują się do wybranego przez niej modelu polskiej rodziny. Swój romans bagatelizuje i określa jako kryzys w małżeństwie.

– Mieliśmy kryzys, nie jeden. W małżeństwie z 16-letnim stażem cały czas jest kryzys i podnoszenie się z tego. Moim zdaniem kryzysy w małżeństwie są zbawienne. To jest taka istota małżeństwa. Nasze jest bardzo burzliwe i to jest cudowne, bo cały czas jesteśmy wzmocnieni. Jest gorąco. Do przysięgi małżeńskiej dodałabym jedno zdanie – będę ci wybaczać zawsze – przekonywała celebrytka.

Zobacz także: TO BYŁA TOTALNA KLĘSKA! OTO POLITYCY, KTÓRZY STRACILI MIEJSCA W SEJMIE [GALERIA]

Pomimo tego, że aktorka wielokrotnie łamała głoszone przez siebie postulaty i zaliczyła niejedną wpadkę, m.in. wtedy, gdy nie potrafiła wymienić liczby posłów w Sejmie, udało jej się przekonać do siebie wyborców. Przez najbliższe 4 lata będzie można ją oglądać w sejmowych ławach.

Źródło: „pikio.pl”