Monika Olejnik stała się jedną z największych gwiazd dziennikarstwa w Polsce. Wywiady, które przeprowadza, często poruszają najważniejsze kwestie, a jej gośćmi są wpływowe osoby i polscy politycy.

Jednak nie tylko jej program „Kropka nad i” budzi ogromne zainteresowanie. Jak to zwykle bywa w przypadku gwiazd – widzowie bacznie śledzą także życie prywatne lubianej dziennikarki.

Monika Olejnik wybrała się na randkę z ukochanym

Partnerem Moniki Olejnik jest Tomasz Ziółkowski. Mężczyzna skradł jej serce, nie był jednak pierwszy – niegdyś Olejnik była zamężna, a jej wybrankiem był Grzegorz Wasowski. Owocem byłego związku jest syn, Jerzy.

Monika Olejnik. Źródło: Youtube Uwaga! TVN
Monika Olejnik. Źródło: Youtube Uwaga! TVN

Nowy wybranek Moniki Olejnik, Tomasz Ziółkowski, jest przy niej od lat – zaczęli spotykać się w 1996 roku. Teraz mogą się z tego śmiać, ale niegdyś sporo plotkowano o ich relacji.

Wszystko przez sporą różnicę wieku – partner Moniki Olejnik jest o 15 lat młodszy. Właśnie dlatego opinia publiczna na początku szeroko komentowała ten związek, nie zawsze dobrze im życząc.

Uwagę reporterów zwrócił nieziemsko drogi element stylizacji dziennikarki

Nawet koledzy Tomasza Ziółkowskiego radzili mu, by odpuścił zdobywanie Moniki Olejnik. Mówiono, że ona ma dla niego za wiele lat, a gdy ich związek stawał się coraz poważniejszy, złośliwi twierdzili, że to on próbuje się wybić na swojej partnerce.

Oczywiście nie taki był cel Ziółkowskiego, a para okazała się być świetnie dobrana. Obecnie co jakiś czas pokazują się razem, choć raczej nie opowiadają prywatnych szczegółów ze swojego życia.

W ostatnim czasie fotoreporterzy Super Expressu złapali ich na randce w jednej z kawiarni. Największą uwagę zwróciła jednak… torebka Moniki Olejnik. Cena tego modelu Bottega Veneta zwala z nóg – kosztuje aż 11 tysięcy złotych! Warta swojej ceny?

Monika Olejnik. Źródło: se.pl
Monika Olejnik. Źródło: se.pl
Monika Olejnik. Źródło: se.pl

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO