Od pewnego czasu sława Sławomira nieustannie rośnie, a gwiazdor czerpie coraz więcej przyjemności ze swojej pracy. Utworem, który jako pierwszy zapadł w pamięć była oczywiście piosenka „Miłość w Zakopanem”! Jednak od tego czasu pojawiło się mnóstwo przebojów, które fani Sławomira znają na pamięć.

Idealne małżeństwo?

Warto także zaznaczyć, że na scenie tuż obok Sławomira zawsze pojawia się jego żona – Kajra. Piękna kobieta od samego początku zdobyła sympatię fanów. Jak się okazuje, małżonkowie są zgrani nie tylko na scenie, ale i w codziennym życiu. Owocem ich miłości jest synek Kordian, który mimo iż ma dopiero 5 lat, zaczyna powoli stawiać pierwsze kroki w muzyce!

Jak jednak informuje portal Jastrząb Post, podczas ostatniego wywiadu, jaki dziennikarze serwisu Plejada przeprowadzili z popularnym Sławomirem okazało się, że jego życie z Kajrą nie zawsze wygląda tak sielankowo jak mogłoby się nam wydawać.

Sławomir zdradził szczegóły!

Wokalista wyjawił, że kiedy kłócą się ze swoją żoną, to od emocji aż kipi, a oni nie mogą czasem powstrzymać się od radykalnych kroków! Muzyk wyjawił co wydarzyło się podczas jednej z kłótni!

- Pamiętam, że gdy skończyłem piosenkę „Turecki pederasta” i pokazałem ją Kajrze, to kazała mi ją napisać od nowa. Strasznie nie chciałem tego zrobić, bo uważałem, że wyszedł mi dobry tekst. No i zaczęła się kłótnia! Kajra rzuciła szklanką i rozbiła szybę, za którą była nasza podwójna diamentowa płyta – wyznał Sławomir podczas rozmowy z dziennikarzami portalu Plejada.

Spodziewaliście się takiego zachowania po znanym małżeństwie? Czy może jesteście w szoku?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PUBLIKACJA ZDJĘĆ EWY KOPACZ PO WIELU LATACH OD WYDARZEŃ ZE SMOLEŃSKA MOGŁA MIEĆ ZUPEŁNIE INNY CEL? GŁOS W TEJ SPRAWIE ZABRAŁ PUŁKOWNIK SEVERSKI

O tym się mówi na świecie: TO WIELKA GRATKA DLA FANÓW SERIALU "PRZYJACIELE!" SERIAL WRÓCIŁ NA EKRANY PO PRAWIE 30 LATACH! JAK DZIŚ WYGLĄDAJĄ ZNANE GWIAZDY

Z życia gwiazd: STAN ZDROWIA ZNANEJ AKTORKI NIE JEST NAJLEPSZY! DIAGNOZA, KTÓRĄ USŁYSZAŁA AGATA KULESZA NIE BRZMI OBIECUJĄCO