Meghan i Harry zatrudnili nianię, która miała pomóc im w obowiązkach. Niestety już pierwszej nocy doszło do poważnego incydentu. Musieli zakończyć współpracę. O czym mowa?

Meghan i Harry zwolnili nianię. Powód jest skandaliczny

Harry, Meghan/ Instagram: meghanmarkle_official
Harry, Meghan/ Instagram: meghanmarkle_official
Harry, Meghan/ Instagram: meghanmarkle_official

14 lutego Meghan Markle i książę Harry przekazali wspaniala wiadomosc. Okazało się, że rodzina królewska ponownie się powiększy. Meghan i Harry spodziewają się drugiego dziecka.

Póki co Meghan i Harry nie zdradzają zbyt wiele na temat ciąży. Jak dotąd informacje o stanie ex księżnej przekazał rzecznik. W oświadczeniu mogliśmy przeczytać jedynie o tym, że Archie niedługo zostanie starszym bratem.

Na świecie już niedługo pojawi się nowy członek rodziny królewskiej. Harry i Meghan podjęli decyzje o zatrudnieniu niani dla Archiego. Niestety jak się okazało z powodu skandalicznego incydentu niania została zwolniona.

- Chociaż ze względów prawnych nie mogę podać szczegółów zatrudnienia tej osoby, to w jednej z pierwszych nocy doszło do poważnego incydentu, który zniechęcił parę do korzystania z takich usług. Meghan i Harry zostali zmuszeni do wypuszczenia pielęgniarki w środku drugiej nocy z powodu braku profesjonalizmu i nieodpowiedzialności - ujawnił Omid Scobie.

Meghan, Harry i Archie / YouTube:  Entertainment Tonight
Meghan, Harry i Archie / YouTube: Entertainment Tonight

Jak informował portal "Życie": KRZYSZTOF JACKOWSKI NIE CHCE ANGAŻOWAĆ SIĘ W POSZUKIWANIA IWONY WIECZOREK. ZNANY JASNOWIDZ NIE BĘDZIE WSPÓŁPRACOWAĆ Z DETEKTYWEM RUTKOWSKIM

Portal "Życie" pisał również: KSIĘŻNA KATE MA POWODY DO WIELKIEGO WSTYDU? TO, CO NA WIZJI POWIEDZIAŁ CZŁONEK JEJ NAJBLIŻSZEJ RODZINY MOŻE WYWOŁAĆ ZAMIESZANIE NA BRYTYJSKIM DWORZE