Książę William od dawna jest obserwowany przez swoich fanów, a także fotoreporterów. Każdy krok księcia jest poddawany dokładnej analizie oraz ocenie.

Tajemnicze zdjęcie księcia Williama zrobiło furorę w sieci

Trzeba przyznać, że zarówno książę William, jak i jego żona Kate, są ulubieńcami Brytyjczyków. Nie wzbudzają negatywnych emocji, i choć niektórzy wciąż pamiętają słynny skok w bok Williama, para wciąż cieszy się sympatią.

Rodzina królewska budzi ogromne zainteresowanie nie tylko Brytyjczyków, ale także opinii publicznej na całym świecie. Kate oraz William są w dużej mierze odpowiedzialni za poprawę wizerunku medialnego całego rodu.

Kate i William. Źródło: Youtube Dla Ciekawskich
Kate i William. Źródło: Youtube Dla Ciekawskich

Książe i księżna Cambridge uchodzą za idealnych przedstawicieli królewskiego rodu. Kilka tygodni temu świętowali 10. rocznicę ślubu. W tym niezwykły czasie przywitali na świecie trzy pociechy – Jerzego, Karolinę i Ludwika.

Internauci nie mają złudzeń, jest bardzo podobny do księżnej Diany

W ostatnim czasie na oficjalnym instagramowym profilu księcia i księżnej Cambridge pojawiło się tajemnicze zdjęcie księcia Williama. Następca brytyjskiego tronu pozował w ochronnym stroju i kasku. Nie zdradził jednak, do jakiego wydarzenia się przygotowuje.

Na fotografii widać tylko jego oczy, które zdaniem internautów są niezmiernie podobne do oczu jego mamy. Mało tego, uważają, że księżna Diana miała identyczne spojrzenie.

Księżna Diana/Youtube
Księżna Diana/Youtube

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO