Nieprawdopodobna historia związku księcia Williama i księżnej Kate. Te fakty mocno zaskakują. Okazuje się, że między małżeństwem nie zawsze było kolorowo. Para przez długi czas była obiektem drwin... O co chodzi?

Małżeństwo księcia Williama i księżnej Kate od lat uchodzi za idealną wręcz relację. Brytyjczycy uwielbiają patrzeć na to, jak małżonkowie wspaniale przy sobie wyglądają, a także jak darzą się ogromnym uczuciem, które widać na pierwszy rzut oka.

Okazuje się jednak, że między zakochanymi nie zawsze było tak pięknie i kolorowo. Poznaj tą zaskakującą historię związku Williama i Kate!

Byli obiektem drwin!

Kate i William poznali się na studiach w 2001 roku. Dziewczyna była skromna i nieco nieśmiała, zaś książę wręcz przeciwnie - lubił imprezy, a poza tym był wtedy w związku z inną studentką! Z tego powodu Kate niechętnie odbierała osobę Williama.

Zaloty księcia do obu dziewczyn jednocześnie sprawiły, że zarówno prasa, jak i znajomi mocno drwili z pary.

Po burzliwych przejściach, a także chwilowym rozstaniu w 2007 roku para ostatecznie zawarła rozejm, a od roku 2011 stanowią udane małżeństwo.


- Na początku byliśmy przyjaciółmi. Nic nie wskazywało na to, by było to coś innego. Potem zaczęliśmy spędzać ze sobą coraz więcej czasu. Okazało się, że mamy wspólne zainteresowania, dużo wspólnych tematów. I tak zaczęliśmy być ze sobą - mówił William w jednym z wywiadów.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY