Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to zdecydowanie jedna z najbardziej znanych polskich par, którą uważa się za niezwykle dobrany duet. Sportowe małżeństwo zdaje się żyć w idealnej harmonii.

Karygodne zachowanie Anny Lewandowskiej na drodze

Ania Lewandowska znana jest z bycia trenerką, ma ogromną pasję do sportu, a także pełno energii. Fanki były zachwycone – w obu ciążach wyglądała wprost przepięknie.

Obecnie Ania i Robert mają już dwie córeczki. Na co dzień mieszkają w swoim domu w Niemczech, gdzie spędzają większość czasu, o ile obowiązki zawodowe pary nie zmuszają rodziny Lewandowskich do podróży.

Anna Lewandowska/ YouTube @ VKK YT
Anna Lewandowska/ YouTube @ VKK YT

W ostatnim czasie Anna Lewandowska pojawiła się w Warszawie. Wycieczka ta mogła się jednak źle dla niej skończyć. To niewiarygodne, jakiego wykroczenia dopuściła się trenerka fitness.

Za takie wykroczenie można srogo zapłacić

Lewa jest przykładem i wzorem do naśladowania dla wielu Polek, są takie sytuacje, w których przykładu z celebrytki absolutnie brać nie wolno.

W ostatnim czasie paparazzi przyłapali Annę Lewandowską na warszawskich ulicach. Okazuje się, że kobieta się zagapiła i przejechała na… czerwonym świetle.

Anna Lewandowska / YouTube:  tvnpl
Anna Lewandowska / YouTube: tvnpl

Za takie wykroczenie może grozić nawet 500 zł mandatu karnego. Jednak to nie wszystko, Anna Lewandowska mogła spowodować nawet wypadek. W końcu bezpieczeństwo na drodze jest najważniejsze.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO