Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to zdecydowanie jedna z najbardziej znanych polskich par, którą uważa się za niezwykle dobrany duet. Sportowe małżeństwo zdaje się żyć w idealnej harmonii.

Ania Lewandowska znana jest z bycia trenerką, ma ogromną pasję do sportu, a także pełno energii. Fanki były zachwycone – w obu ciążach wyglądała wprost przepięknie.

Obecnie Ania i Robert mają już dwie córeczki. Na co dzień mieszkają w swoim domu w Niemczech, gdzie spędzają większość czasu, o ile obowiązki zawodowe pary nie zmuszają rodziny Lewandowskich do podróży.

Rodzina Lewandowskich / screen Instagram: annalewandowskahpba
Rodzina Lewandowskich / screen Instagram: annalewandowskahpba
Rodzina Lewandowskich / screen Instagram: annalewandowskahpba

Ania Lewandowska i maseczka. Tego robić nie wolno

Lewa jest przykładem i wzorem do naśladowania dla wielu Polek, są takie sytuacje, w których przykładu z celebrytki absolutnie brać nie wolno! Chodzi między innymi o noszenie maseczek ochronnych, których Lewandowska poprawnie nosić nie potrafi.

Ostatnie zdjęcie Anny Lewandowskiej przedstawia to, jak celebrytka postanowiła zabrać swoją córkę Klarę do Centrum Mądrej Zabawy, w którym to dziewczynka uczyła się jak poprawnie segregować śmieci. Niestety na zamieszczonym w sieci zdjęciu Lewandowska ma niepoprawnie włożoną maseczkę. Maska, która powinna zakrywać zarówno usta jak i nos, u Lewej ledwo zasłania wargi.

Jak poprawnie nosić maseczki ochronne?

Istnieje jednak pewne zasady, których trzeba przestrzegać, by były one skuteczne i zapewniały odpowiednią ochronę osobom, które je noszą.

Podczas noszenia maseczki nie wolno dotykać ani jej, ani twarzy, gdyż inaczej możemy roznosić chorobę. Zdejmujmy maseczki tylko umytymi, odkażonymi rękami.

Poza tym jednorazowa maseczka nie służy do wielokrotnego użytku, zaś te wielorazowe powinno się odkażać alkoholem po każdym zużyciu i myć ręce.

Maseczka musi być dopasowana do twarzy – niezbyt duża, gdyż wtedy narażamy się na złapanie wirusa drogą kropelkową, ale także nie za mała, ponieważ będzie nam ciężko oddychać.

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: OD LISTOPADA WCHODZĄ PODWYŻKI OPŁAT ZA ŚMIECI. URZĄD PRZYPOMINA O KONIECZNOŚCI ZŁOŻENIA DEKLARACJI