Agnieszka Woźniak-Starak przeszła bardzo ciężki dla siebie czas. Wdowa po Piotrze Woźniaku-Staraku musiała pogodzić się ze stratą męża, cierpiała na oczach setek tysięcy Polaków.

Znany producent filmowy zginął w wypadku na jeziorze Kisajno latem 2019 roku. Poszukiwaniami Piotra Woźniaka-Staraka żyła cała Polska, a gdy znaleziono jego ciało, opinia publiczna była wstrząśnięta.

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyca widzów „Dzień dobry TVN”.

Agnieszka Woźniak-Starak potrzebowała czasu, by się pozbierać, i nie występowała w mediach przez niemal rok. Teraz, gdy udało jej się przetrwać najgorszy okres, opowiedziała o tych trudnych doświadczeniach w pierwszym wywiadzie od czasu tragedii.

Agnieszka Woźniak – Starak postanowiła, że koniec 2020 roku ma być także końcem „pewnego etapu”. Właśnie dlatego opowiedziała o tym, co przeżyła.

Nie zabrakło opowieści o bólu, jaki przeżyła, żałobie, a także tym, jak wyglądały ostatnie momenty, zanim dowiedziała się, że Piotr zginął. Postanowiła jednak wspomnieć także dobre momenty, które przeżyła z mężem.

Stylizacja gwiazdy zrobiła furorę

Teraz gwiazda wróciła do pracy, a traumatyczne przeżycia zostawiła za sobą. Fani dziennikarki mogą ją zobaczyć w programie śniadaniowym „Dzień dobry TVN”, gdzie jest jedną z prowadzących.

Agnieszka Woźniak – Starak nie tylko zachwyca swoją osobowością, ale także wyglądem i… stylizacjami! Nie od dziś wiadomo, że dziennikarka kocha modę i lubi być pięknie ubrana.

W ostatnim czasie pokazała się w pięknej różowej sukni do ziemi ozdobionej przebitymi sercami. Do tego założyła grafitowe kowbojki, które idealnie uzupełniały stylizację. Jak Wam się podoba?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO