Rafał Brzozowski był tegorocznym reprezentantem Polski w konkursie Eurowizji. Piosenka, z którą wystąpił Rafał od samego początku budziła wiele kontrowersji. Bukmacherzy nie wróżyli mu sukcesu.

Zagraniczny dziennikarz skomentował występ Rafała Brzozowskiego na Eurowizji

Rafał Brzozowski wystąpił w drugim półfinale Eurowizji 2021. Niestety, jego utwór „The Ride” nie cieszył się popularnością podczas konkursu. Muzyk zdał sobie sprawę z tego, że ma spore grono oddanych fanów, jednak krytyków jego dokonań także nie brakuje.

Rafał Brzozowski. Źródło: Youtube Bądźmy Razem. TVP
Rafał Brzozowski. Źródło: Youtube Bądźmy Razem. TVP

Dlatego trudno się dziwić, że po ogłoszeniu jego udziału w Eurowizji pojawiły się różne głosy. Rafał Brzozowski nie dostał się do finału konkursu i wcześniej wrócił do domu.

W sieci pojawiło się wiele memów i nieprzyjemnych komentarzy dotyczących występu Rafała Brzozowskiego. Głos zabrał nawet zagraniczny dziennikarz Andrew Mueller.

Rafał Brzozowski/Youtube @Eurovision Song Contest
Rafał Brzozowski/Youtube @Eurovision Song Contest

Takich ostrych słów nikt się nie spodziewał

Mężczyzna opublikował na Twitterze wpis komentujący występ Rafała Brzozowskiego. Nawiązał nawet do naszego prezydenta, Andrzeja Dudy.

Czy Polska wystawiła syna prezydenta, czy kogoś takiego? Nie mogę wymyślić innego wyjaśnienia

- napisał mężczyzna.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, nawet z Polski. Na szczęście Rafał Brzozowski nie daje się krytyce i dalej zamierza rozwijać swoja karierę muzyczną.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO