Ewa Minge jest jedną z najpopularniejszych polskich projektantek. Kobieta od wielu lat budzi ogromne zainteresowanie mediów. Głównie przez fakt, że zarzucano jej zbytnie umiłowanie do operacji plastycznych. Choć Ewa Minge cały czas dementuje plotki jakoby miała ingerować w wygląd swojej twarzy chirurgicznie, zmiany jakie zauważamy powodują, że co raz więcej ludzi przestaje wierzyć w słowa projektantki

Ewa Minge wspomina swoją mamę we wzruszającym wpisie

Ewa Minge nie ma problemu z dzieleniem się z fanami swoim życiem prywatnym. Projektantka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Projektantka zdradziła między innymi, że przyczyną jej wyglądu, który powoduje, że jej twarz wydaje się opuchnięta, jest choroba. Kiedy 11 lat temu Ewa Minge poddawała się chemioterapii okazało się, że projektantka cierpi na niedorozwój wątroby.

To właśnie choroba powoduje to, że twarz artystki co jakiś czas zmienia swoje rysy w taki sposób, że wygląda jakby się w nią ingerowało.

Dodane przez nią zdjęcie zaskoczyło obserwatorów

W ostatnim czasie znana projektantka zaskoczyła fanów i opublikowała zdjęcie z… cmentarza. Minge domyśliła się, że fakt też może nie spodobać się jej obserwatorom i pewnie ponownie wywoła ona niemałą aferę.

Tak się jednak nie stało. Fani byli zachwyceni wpisem, w który Ewa Minge wspomniała swoją mamę. Okazuje się, że pomnik jej mamy zaprojektowała sama Minge ze swoim ojcem.

Wyglada on bardzo oryginalnie i pokazuje, jaką osobą była mama znanej projektantki. Ponadto Ewa Minge zachęciła swoich obserwatorów do tego, by spędzili czas ze swoimi mamami.

Matka... kochajcie je, szanujcie i bądźcie blisko, dopóki nie są kamieniem

- napisała Minge.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO