Najnowsze informacje ze świata show – biznesu. Popularna projektantka mody, Ewa Minge postanowiła szczerze wypowiedzieć się na temat konfliktu w rodzinie Martyniuków. Padły naprawdę mocne słowa z ust celebrytki! Co takiego zatem powiedziała?

Jak powszechnie wiadomo, w rodzinie Martyniuków od pewnego czasu emocje są naprawdę duże! Konflikt rodziny Daniela Martyniuka z rodziną jej byłej żony, Eweliny z początku wydawał się błahostką – przerodził się jednak w ogromne wydarzenie medialne, które jest śledzone przez niemal wszystkie media w kraju!

Coraz więcej osób medialnych także zaczęło interesować się całą „dramą” i chętnie wyrażają swoje zdanie w tej kwestii. Jedną z takich osób jest projektantka – Ewa Minge.

Padły mocne słowa!

Ewa Minge postanowiła przerwać milczenie i wypowiedziała się, co myśli o królu disco polo – Zenku Martyniuku!

- Człowiek ten (…) nie jest w stanie utrzymać w ryzach swojej rodziny. Pyskówki żony i syna, upokorzenia biednej dziewczyny, byłej już chyba synowej, która stała się ofiarą tego brutalnego cyrku, podsycanego przed rozbawionych dziennikarzy, (…) - napisała Ewa Minge w sieci.

Poza tym kobieta stwierdziła, że z całej tej sytuacji wyszło jedno wielkie „bagno”, co przynosi rodzinie Martyniuków wstyd.

- Wyszło z tego to disco ani polo, takie bagnolo. Siara, panie Zenku i skaza na melodii. (...) Czy jako idol nie mógłby pan zagłuszyć jakąś melodią wystąpień publicznych syna i żony? – dodała kobieta.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA