Agustin Egurrola jest jedną z osób, które widzowie dobrze znają i kojarzą ze światem tańca. Trzeba przyznać, że ma on sporo do powiedzenia, jeśli chodzi o ocenianie umiejętności tanecznych.

Przez wiele lat pojawiał się w roli jurora w programie TVN „You Can Dance”, można go było także zobaczyć w „Mam talent”. W końcu jednak przyszedł czas na zakończenie kariery w stacji – postanowił przejść do Telewizji Polskiej.

Kto zajmie miejsca Augustina Egurroli w programie „Mam talent”?

Augustin Egurrola sam jest tancerzem – został nawet okrzyknięty mistrzem Polski, jest sędzią w profesjonalnych turniejach, posiada także szkołę tańca Egurrola Dance Studio.

Jego przejściem do TVP zdziwieni byli niemal wszyscy. Znienacka ogłoszono, że znany z TVN juror będzie występować w „Dance Dance Dance”.

Agustin Egurrola. Źródło: Youtube roxiearchive
Agustin Egurrola. Źródło: Youtube roxiearchive

Wiele osób czekało na informację od stacji TVN. W końcu ktoś będzie musiał zająć miejsce Augustina w popularnym programie „Mam talent”.

Tego nazwiska nikt się nie spodziewał

W sobotnim odcinku „Dzień Dobry TVN” władze stacji zdradziły, kto zasiądzie na pustym po Egurroli fotelu jurora w programie „Mam talent”.

Okazuje się, że stacja TVN przejęła związanego od kilku lat z Polsatem, Jana Klimenta. Mężczyzna przez kilka lat występował jako tancerz w show „Taniec z gwiazdami”.

Jestem bardzo podekscytowany i ciekawy, jak sobie dam radę w tej nowej roli. Trzymajcie kciuki!

- powiedział szczęśliwy Kliment.

Jak myślicie, dobrze sprawdzi się w nowej roli?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO