Zbigniew Wodecki to jeden z tych artystów, którzy zapisali się kartach polskiej sceny muzycznej wielkimi literami. Dzięki swojemu charakterowi zjednał sobie wielu ludzi.

Z pewnością zostanie zapamiętany jako wielka gwiazda polskiej estrady. Zmarł w 2017 roku, jednak pozostaje żywy w pamięci swojej rodziny oraz fanów.

Poruszające wyznanie córki Zbigniewa Wodeckiego

Zbigniew Wodecki stał się znany szerszej publiczności na początku lat 70. XX wieku. Zanim zdobył ogromną sławę, również próbował swoich sił w muzyce – jak wspominają jego najbliżsi, od dziecka chodził na lekcje śpiewu, uczył się także w szkole muzycznej.

Pełna sukcesów kariera słynnego muzyka trwała ponad 40 lat. Mężczyzna rozpoczął karierę na scenie w 1972 roku i koncertował prawie do końca. Nikt nie spodziewał się, że w 2017 roku ze względu na powikłania po operacji Zbigniew Wodecki odejdzie z tego świata.

Polsat Festiwal w Sopocie - Zbigniew Wodecki
Polsat Festiwal w Sopocie - Zbigniew Wodecki

Artysta odszedł w wieku 67 lat, niedługo po swoich urodzinach – obchodził je 6 maja, zaś 22 maja zmarł.

„Tata jest obok. Odczytuję od niego różne znaki”

Jak wspomina Katarzyna Wodecka-Stubbs, jej tata był bardzo ceniony także w domu – ona i jej rodzeństwo, Joanna oraz Paweł, bardzo za nim tęsknią.

Katarzyna Wodecka-Stubbs jest wciąż związana z muzyką. Kobieta prowadzi fundację, gdzie przygotowuje koncerty. Organizuje również wydarzenia, które upamiętniają Zbigniewa Wodeckiego.

Jakiś czas temu Katarzyna zdradziła, że wciąż czuje obecność taty. Pojawia się on w jej snach i daje różne inne znaki.

Na co dzień mam wrażenie, że tata jest obok. Ja z nim pracuję, wydaję jego muzykę i odczytuję od niego różne znaki. Wierzyć, nie wierzyć?

- wyznała Katarzyna Wodecka-Stubbs.

Pomnik Zbigniewa Wodeckiego
Pomnik Zbigniewa Wodeckiego

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO