Członkowie rodziny królewskiej muszą liczyć się z tym, że cały czas żyją na świeczniku – na ich poczynania patrzy cały świat. Nawet Harry i Meghan, którzy oficjalnie odeszli z rodu, są bacznie obserwowani przez media oraz opinię publiczną.

Konflikt księcia Harry’ego i księcia Karola nabiera na sile?

Po śmierci księcia Filipa Harry zdecydował się przylecieć na pogrzeb ze Stanów Zjednoczonych. Zostawił w domu Meghan i Archiego – jego żona jest w drugiej ciąży, więc nie chciała narażać się na nadmierny stres.

Harry miał zostać z resztą rodziny królewskiej przez dłuższy czas. Planowano zorganizować wspólne obchody urodzin Elżbiety II, a przy tym rodzina miała się pogodzić.

Książę Harry i książę Karol. Źródło: youtube.com
Książę Harry i książę Karol. Źródło: youtube.com
Książę Harry i książę Karol. Źródło: youtube.com

Wnuczek królowej, Harry wrócił jednak do Stanów Zjednoczonych szybciej niż przewidywano. dołączył do najbliższych szybciej niż przewidywano. Wiele osób spekuluje, że prawdopodobnie musiało się coś stać.

To zaskakujące, jakie słowa padły z ust przyszłego króla

Wiadomo nie od dziś, że relacje Harry’ego z ojcem nie są najlepsze. Jak donosi serwis National Enquirer, w ostatnim czasie nawet się pogorszyły.

Z artykuły wynika, że książę Karol uważa, iż Meghan rozszarpuje rodzinę. Ponadto zarzucił Harry’emu brak prób pojednania z bratem, brak jakichkolwiek reakcji na ataki na Kate oraz fakt, że ten nie stara się utrzymywać kontaktu z rodziną.

Harry, Meghan/ Instagram: meghanmarkle_official
Harry, Meghan/ Instagram: meghanmarkle_official
Harry, Meghan/ Instagram: meghanmarkle_official

W serwisie National Enquirer możemy również przeczytać zaskakujące słowa, które padły z ust księcia Karola. Ponoć następca tronu złożył Harry’emu ultimatum – może on wrócić do rodziny tylko jeśli rozwiedzie się z „tą amerykańską aktorką”.

Myślicie, że te doniesienia są prawdziwe? Jak widać Harry nie przejmuje się opinią ojca i miło spędza czas z żoną i dzieckiem.

Meghan Markle & książę Harry / Youtube: BBC
Meghan Markle & książę Harry / Youtube: BBC

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO