Krystyna Tkacz jest znaną polską aktorką. Możemy ją podziwiać w takich produkcjach jak: „Alternatywy 4”, „Żegnaj Rockefeller”, czy „Barwach szczęścia”. Ponadto od lat aktorka występuje na deskach teatru.

Wydawać by się mogło, ze ciężka artystyczna praca może zapewnić wysoką i godną emeryturę. Nic bardziej mylnego.

Krystyna Tkacz ma poważne problemy finansowe

Wiele osób uważa, że znani artyści mogą liczyć na bardzo wysokie emerytury. Prawda jest zupełnie inna, dlatego niektórzy aktorzy, czy muzycy wciąż pracują po osiągnięciu wieku emerytalnego.

Krystyna Tkacz. Źródło: youtube.com
Krystyna Tkacz. Źródło: youtube.com
Krystyna Tkacz. Źródło: youtube.com

Znane nazwiska, takie jak Maryla Rodowicz, Karol Strasburger, czy Alicja Majewska, otrzymują miesięcznie mniej niż 2 tysiące złotych. Okazuje się, że Krystyna Tkacz otrzymuje kwotę, która starcza jej jedynie na pokrycie podstawowych opłat i potrzeb.

To nieprawdopodobne, jaką emeryturę otrzymuje aktorka

Aktorka przyznała w rozmowie z dziennikarzem portalu Plejada, że emerytury polskich artystów są niezwykle niskie. Krystyna Tkacz dodała, że ludzi interesują jedynie sensacje, plotki i dowcipy związane z polskimi artystami.

Krystyna Tkacz. Źródło: youtube.com
Krystyna Tkacz. Źródło: youtube.com
Krystyna Tkacz. Źródło: youtube.com

Nikt jednak nie interesuje się tym, jaką mają oni emeryturę. Aktorka dodała, że kwoty te są tak niskie, że nawet na emeryturze zmuszeni są oni do pracy.

Choć emerytura przysługuje Krystynie Tracz już od dziesięciu lat, kobieta wciąż pracuje. Na szczęście aktorka kocha swoją pracę i czerpie z niej ogromną przyjemność.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO