Małgorzata Socha to popularna aktorka, która od lat oczarowuje polskich telewidzów. Serca setek fanów podbiła zwłaszcza rolą Ingi Gruszewskiej w serialu „Przyjaciółki”. To właśnie tej kreacji aktorka zawdzięcza swoją ogromną popularność.

Gwiazda została mamą już trzykrotnie od 2013 roku. Jej dzieci to Zosia, Basia i Stanisław. Mimo trzech porodów, ciało aktorki wygląda zachwycająco. Co jest jej receptą na zgrabną sylwetkę?

Małgorzata Socha zdradziła, jak dba o sylwetkę

Małgorzata Socha jest bardzo popularną aktorką. Gwiazda ceni sobie swoją prywatność, dlatego nie dzieli się każdym wydarzeniem z życia z mediami. Nie bombarduje swoich fanów prywatnymi zdjęciami i informacjami.

Czasem można jednak znaleźć interesujące zdjęcia na mediach społecznościowych gwiazdy. W ostatnim czasie aktorka dodała zdjęcie w bieliźnie, na którym prezentuje swoje zgrabne ciało.

Można jej pozazdrości takiego ciała

Okazuje się, że zdjęcie pochodzi z 2012 roku i jest efektem specjalnej sesji do magazynu VIVA. Jednak mimo upływu czasu sylwetka Małgosi jest wciąż zachwycająca.

Okazuje się, że gwiazda bardzo dba o zdrowie swojego ciała. Regularnie trenuje i dba o linię.

Na Instagramie Małgosi Sochy można znaleźć zdjęcie, na którym znana aktorka trenuje. Widać, że córka gwiazdy chętnie jej pomaga w codziennych treningach.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO