Wiadomość o śmierci Dariusza Gnatowskiego spadła na wszystkich jego wielbicieli jak grom z jasnego nieba. Jego rola „Boczka” w serialu "Świat według Kiepskich" stała się kultowa i nie ma chyba nikogo, kto by jej nie znał. Bawiący widzów Gnatowski zmagał się jednak z ogromnym cierpieniem, o którym wiedzieli tylko jego najbliżsi.

Smutne chwile przed rodziną Dariusza Gnatowskiego

Dariusz Gnatowski odszedł zaledwie w wieku 59 lat. Wielu widzów, podobnie, jak i kolegów z branży, było pewnych, że zobaczymy go w niejednej jeszcze roli.

Kilka miesięcy temu aktor trafił do szpitala Specjalistycznego im J. Dietla w Krakowie. Okazuje się, że Dariusz Gnatowski cierpiał na zapalenie płuc oraz ciężką niewydolność oddechową. Po śmierci zdiagnozowano u niego także koronawirusa.

Dariusz Gnatowski. Źródło: youtube.com
Dariusz Gnatowski. Źródło: youtube.com
Dariusz Gnatowski. Źródło: youtube.com

Aktor z problemami zdrowotnymi zmagał się jednak już od dłuższego czasu, a jego największą zmorą była cukrzyca, która latami rozwijała się w organizmie Dariusza Gnatowskiego i doprowadziła do poważnych skutków i powikłań.

Serialowy „Boczek” obchodziłby niebawem swoje święto

Dariusz Gnatowski doczekał się dwóch przejmująco smutnych uroczystości pogrzebowych. Jego ciało najpierw zostało skremowane, by potem zostało złożone do grobu. Prochy zmarłego aktora osobiście niosła jego żona.

Śmierć serialowego „Boczka” była ogromnym ciosem dla jego rodziny i najbliższych. Okazuje się, że najbliższe dni również nie będą dla nich najłatwiejsze.

Dariusz Gnatowski. Źródło: youtube.com
Dariusz Gnatowski. Źródło: youtube.com
Dariusz Gnatowski. Źródło: youtube.com

W poniedziałek 24 maja Dariusz Gnatowski obchodziłby swoje 60. urodziny. Niestety, mężczyzna nie dożył tego wieku.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO