Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Małżeństwo świetnie się dogaduje.

42-letnia „perfekcyjna” ma dwoje dzieci z poprzedniego związku, a wraz z 49-letnim mężem rok temu doczekali się kolejnego potomka. To właśnie mały Henio jest ulubieńcem internautów, a Majdanowie nie ukrywają, że długo na niego czekali.

Poruszający wywiad Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana

Pomponik zauważa, że podczas jednego z wywiadów Majdanowie opowiedzieli o tym, jak wyglądały ich starania o dziecko. Okazuje się, że była to długa i trudna droga. Małgosia dziś mówi, że to „cud boski, że nie świeci w ciemności po tej ilości różnych koktajli hormonalnych”.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Źródło: Youtube tvnpl
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Źródło: Youtube tvnpl

Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywa, że troje jej dzieci nie przyszłoby na świat, gdyby nie medycyna. To in vitro umożliwiło jej zostanie mamą.

Majdanowie przyznają, że starania o Henia trwały bardzo długo – aż trzy lata. Wspominają, że kosztowało ich to ogrom wysiłku. Małgosia dodaje, że takie starania są łatwiejsze dla kobiety, ponieważ to jej ciało odgrywa dużą rolę, a więc towarzyszy jej poczucie sprawczości. Z kolei jej partner „stoi z boku i miota się emocjonalnie, bo niewiele może zdziałać”.

Radek Majdan opisywał wszystkie zastrzyki, które serwowano Małgoni. Dodał, że doszło do wielu prób, jeden zagnieżdżony zarodek umarł. Wspomina, że wiele ją to kosztowało, ale był bezsilny, a emocje przeżywał w głębi, nie rozmawiał o tym nawet z przyjaciółmi.

„Kiedy dowiedzieliśmy się, że Małgosia jest w ciąży, baliśmy się cieszyć” – przypominał sobie. Dodał, że na początku nie wiedział jeszcze nikt. Dopiero po informacji od lekarza, że ciąża jest bezpieczna, emocje znalazły ujście – płakali ze szczęścia i wtedy przyznali wszystkim bliskim.

Małgosia Rozenek-Majdan zauważa, że Henio wiele zmienił w ich relacji i życiu, nadał związkowi głębszy wymiar. I choć – jak sami mówią – ich życie towarzyskie „prawie zamarło”, bo często nie uczestniczą w imprezach czy spotkaniach, nie czują się, jakby to było coś niewłaściwego – cieszą się chwilami z Heniem.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZY TAKI POMYSŁ SPODOBA SIĘ POLAKOM? JAROSŁAW KACZYŃSKI ZASUGEROWAŁ, KTO MÓGŁBY ZOSTAĆ KANDYDATEM W NAJBLIŻSZYCH WYBORACH PREZYDENCKICH

O tym się mówi w Polsce: POLACY MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA TO, CO MOŻE PRZYJŚĆ PO WAKACJACH? PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI ZNÓW OSTRZEGA. POJAWIŁY SIĘ WYPOWIEDZI O CZWARTEJ FALI

O tym się mówi na świecie: RELACJE KSIĘCIA KAROLA Z SYNEM POPSUŁY SIĘ NA DOBRE? PODDANI DOKONALI ZASKAKUJĄCEGO ODKRYCIA NA NAGRANIU Z NASTĘPCĄ TRONU! CHODZI O ZDJĘCIA HARRY’EGO

Z życia gwiazd: ŻONA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA MIAŁA ZASKAKUJĄCE PLANY WOBEC SYNA ZNANEGO ARTYSTY? MEDIA DOTARŁY DO OPINII OPIEKUNA KRZYSZTOFA JUNIORA. PADŁY MOCNE SŁOWA