Nie da się ukryć, że partia Prawo i Sprawiedliwość ma obecnie wielu zwolenników, ale i wielu przeciwników. Postępowanie rządu jest niekiedy mocno komentowane w całym kraju. Jak zatem Polacy zareagują na ostatnie słowa Jarosława Kaczyńskiego?

Zaskakujące słowa prezesa PiS

Jak informuje portal Super Express, Jarosław Kaczyński był ostatnio gościem Polskiego Radia. Na antenie rozgłośni odbyła się rozmowa dotycząca najbardziej aktualnych spraw w polskiej polityce, ale nie zabrakło także pytań o przyszłość. Z ust prezesa partii Prawo i Sprawiedliwość padły dość kontrowersyjne słowa.

Podczas rozmowy z dziennikarzem Polskiego Radia poruszony został temat wyborów prezydenckich, które odbędą się w 2025 roku. Okazuje się, że prezes partii, Jarosław Kaczyński chciałby, aby jego fotel zajął obecny premier – Mateusz Morawiecki. Co więcej, Jarosław Kaczyński zasugerował, że kandydatką na fotel prezydenta z ramienia partii Prawo i Sprawiedliwość może być sama Beata Szydło.

Politycy popierają taki wybór

- Czas szybko biegnie, będą wybory prezydenckie w 2025 r. Mamy kandydatów, osoby bijące różne rekordy. Krótko mówiąc, jest z czego wybierać – zaznaczył Jarosław Kaczyński.

Oczywiście nazwisko Beaty Szydło nie padło wprost, jednak z takiej wypowiedzi premiera PiS można się domyślić, że chodziło właśnie o znaną polityk. Co więcej, politycy partii rządzącej popierają taki wybór Jarosława Kaczyńskiego. Zarówno Beata Mazurek jak i Elżbieta Rafalska zaznaczyły, że kandydatura Beaty Szydło na prezydenta Polski to bardzo dobry wybór.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIESAMOWITY NOWORODEK PRZYSZEDŁ NA ŚWIAT! PERSONEL MEDYCZNY ORAZ RODZICE BYLI ZASKOCZENI ROZMIARAMI MALUCHA

O tym się mówi w Polsce: EMERYCI MAJĄ NADZIEJĘ NA ZNACZNIE WYŻSZE EMERYTURY. CZY POLSKI ŁAD FAKTYCZNIE POPRAWI SYTUACJĘ MATERIALNĄ SENIORÓW

O tym się mówi na świecie: RELACJE KSIĘCIA KAROLA Z SYNEM POPSUŁY SIĘ NA DOBRE? PODDANI DOKONALI ZASKAKUJĄCEGO ODKRYCIA NA NAGRANIU Z NASTĘPCĄ TRONU! CHODZI O ZDJĘCIA HARRY’EGO

Z życia gwiazd: JEST DECYZJA O UDZIALE RAFAŁA BRZOZOWSKIEGO W EUROWIZJI. CZY POLSKA WEŹMIE UDZIAŁ W KONKURSIE