Jak informuje portal Kobieta Interia, niedawno przyszedł na świat noworodek, który na długo zapadnie w pamięć personelu medycznego. Chłopiec osiągnął bowiem niesamowite rozmiary!

Niecodzienna historia!

Całą historią za pośrednictwem aplikacji TikTok pochwaliła się dumna mama noworodka. Jak się okazuje, synek Eriki Weber ważył aż 5,6 kilograma, kiedy przyszedł na świat!

- W trzydziestym siódmym tygodniu poszłam na USG, a mój syn ważył 9 funtów 15 uncji (4,5 kg), więc zaplanowaliśmy cesarskie cięcie. - Urodziłam dziecko, które ważyło 12 funtów 6 uncji (5,6 kg)! – wyznała kobieta.

Co więcej, dumna mama zaznaczyła, że kiedy zabierała synka ze szpitala do domu, musiała ubrać go w ubranka przeznaczone dla dzieci, które skończyły już trzy miesiące! Obecnie chłopiec ma pół roczku, a rodzice kupują chłopcu ubranka dla 18 – miesięcznych dzieci!

Wszyscy są zaskoczeni!

To dość niesamowity przypadek, a personel medyczny był mocno zaskoczony rozmiarami noworodka. Tak dużych dzieci nie spotyka się bowiem zbyt często na salach porodowych.

Filmik, który został opublikowany na portalu TikTok zyskał już ponad sześć milionów wyświetleń, a dodatkowo nieustannie pojawiają się pod nim komentarze od zaskoczonych internautów! Wiele osób twierdzi, że chłopiec urodził się prawie tak duży jak 3 – letnie dziecko!

@erikasilenceweber

#stitch with @tawnee117 #greenscreen #mommy #baby #babyboy #fyp #bigbaby @keewee67

♬ original sound - Erika Silence Weber

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PIELĘGNIARKI W CAŁEJ POLSCE MAJĄ DOŚĆ I ZAPOWIEDZIAŁY PROTEST SWOJEJ GRUPY ZAWODOWEJ. CO TO OZNACZA DLA PACJENTÓW SZPITALI? ZNANA JEST DATA STRAJKU

O tym się mówi w Polsce: POLACY MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA TO, CO MOŻE PRZYJŚĆ PO WAKACJACH? PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI ZNÓW OSTRZEGA. POJAWIŁY SIĘ WYPOWIEDZI O CZWARTEJ FALI

O tym się mówi na świecie: RELACJE KSIĘCIA KAROLA Z SYNEM POPSUŁY SIĘ NA DOBRE? PODDANI DOKONALI ZASKAKUJĄCEGO ODKRYCIA NA NAGRANIU Z NASTĘPCĄ TRONU! CHODZI O ZDJĘCIA HARRY’EGO

Z życia gwiazd: ŻONA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA MIAŁA ZASKAKUJĄCE PLANY WOBEC SYNA ZNANEGO ARTYSTY? MEDIA DOTARŁY DO OPINII OPIEKUNA KRZYSZTOFA JUNIORA. PADŁY MOCNE SŁOWA