Małgorzata Rozenek-Majdan nie zwalnia tempa. Kobieta kocha pracę i oddaje jej całe swoje serce. Ponadto znajduje również czas dla ukochanej rodziny. Żona Radosława Majdana w 2020 roku powitała na świecie kolejnego syna, Henryka.

Małgorzata Rozenek - Majdan rusza z kolejnym programem telewizyjnym

Małgorzata Rozenek – Majdan świetnie sprawdza się w roli matki i widać, że rola ta sprawia jej ogromną przyjemność. Jednak praca odgrywa również dużą rolę w jej życiu, dlatego gwiazda krótko po narodzinach Henryka, wróciła do pracy na plan „Projektu Lady” przenosząc się wraz z całą rodziną do specjalnie przygotowanego dla nich przez produkcję programu domu.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan/ YouTube @Viva
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan/ YouTube @Viva

Ponadto w lutym 2021 roku na antenie TVN Style pojawił się program Małgorzaty Rozenek – Majdan – „Rozenek cudnie chudnie”. Gwiazda pokazała w nim swoje treningi, dietę i różne zabiegi, którym się poddała.

Małgosia zdradziła kiedyś, że chce jak najszybciej odzyskać formę sprzed ciąży, a program jej to ułatwił. Gwiazda TVN-u chudła kilogram tygodniowo.

Tym razem tematyka będzie zupełnie inna

Małgosię Rozenek-Majdan mogliśmy również zobaczyć w takich telewizyjnych produkcjach jak: „Perfekcyjna pani domu”, czy „Iron Majdan”.

Okazuje się, że niebawem ruszy kolejne show z udziałem gwiazdy. Tym razem o tematyce familijnej.

W formacie zobaczymy nie tylko Małgorzatę, ale również jej męża Radosława i synów. Myślicie, że program osiągnie sukces?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO