Program „Nasz nowy dom” po raz pierwszy pojawił się antenie stacji Polsat w 2013 roku i od tego czasu niemal nieustannie zyskuje nowych sympatyków. Jednak mimo wielu pozytywnych emocji, jakie związane są z programem, czasem pojawiają się wokół niego dość poważne kontrowersje.

Widzowie czasem nie zgadzają się z decyzjami produkcji

Jak informuje portal Super Express, jedną z dość problemowych spraw, jakie nurtowały widzów programu „Nasz nowy dom” był sposób wybierania uczestników programu. Niejednokrotnie widzowie informowali bowiem producentów, że ich zdaniem, dana rodzina nie zasługiwała na tak dużą pomoc.

Co więcej, producentka programu Olga Toporowska zdradziła niegdyś, podczas wywiadu w „Mistrzowie Drugiego Planu”, że niejednokrotnie już do produkcji wpłynęły donosy czy też skargi, że są rodziny, które bardziej potrzebują pomocy, niż te, które zostały wybrane do udziału w programie „Nasz nowy Dom”.

Ostatnio prowadząca program i uwielbiana przez widzów Katarzyna Dowbor porozmawiała z dziennikarzami „Dziennika Zachodniego” oraz „Dziennika Łódzkiego” i odpowiedziała na kolejne pytanie, które od pewnego czasu nurtuje widzów produkcji. Prowadząca wyjaśniła bowiem, co się dzieje z rzeczami rodzin, które biorą udział w programie.

Katarzyna Dowbor wyjawiła prawdę!

- Nie wyrzucamy wartościowych mebli. Oczywiście zmieniamy naszym bohaterom cały dom, ale jeżeli rodzina chce sobie coś zatrzymać, to nam mówi i my te meble zostawiamy, czy to w stodole, czy w komórce, albo oddajemy tym, którzy po te meble przyjeżdżają. Wyrzucamy te, które są spleśniałe (...) i wszystko przesiąkło grzybem – zaznaczyła Katarzyna Dowbor.

Prowadząca program „Nasz nowy dom” uspokoiła zatem nieco widzów, którzy myśleli, że większość mebli czy też innych wartościowych przedmiotów należących do rodzin zostaje wyrzucona przez ekipę programu.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIESAMOWITY NOWORODEK PRZYSZEDŁ NA ŚWIAT! PERSONEL MEDYCZNY ORAZ RODZICE BYLI ZASKOCZENI ROZMIARAMI MALUCHA

O tym się mówi w Polsce: POLACY MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA TO, CO MOŻE PRZYJŚĆ PO WAKACJACH? PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI ZNÓW OSTRZEGA. POJAWIŁY SIĘ WYPOWIEDZI O CZWARTEJ FALI

O tym się mówi na świecie: RELACJE KSIĘCIA KAROLA Z SYNEM POPSUŁY SIĘ NA DOBRE? PODDANI DOKONALI ZASKAKUJĄCEGO ODKRYCIA NA NAGRANIU Z NASTĘPCĄ TRONU! CHODZI O ZDJĘCIA HARRY’EGO

Z życia gwiazd: ŻONA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA MIAŁA ZASKAKUJĄCE PLANY WOBEC SYNA ZNANEGO ARTYSTY? MEDIA DOTARŁY DO OPINII OPIEKUNA KRZYSZTOFA JUNIORA. PADŁY MOCNE SŁOWA