Katarzyna Dowbor jest osobą, którą kochają miliony Polaków. Kobieta ma niesamowicie dobre serce i uwielbia pomagać ludziom.

Katarzyna Dowbor zdradziła kulisy programu „Nasz nowy dom”

Katarzyna Dowbor jest znana z programu „Nasz nowy dom”. Widzowie bardzo polubili pełną wigoru oraz wiecznie uśmiechniętą prowadzącą show.

Jej program można oglądać na antenie telewizyjnego Polsatu. Lubiana gwiazda bardzo angażuje się w sprawy każdej rodzinie, której pomaga w ramach swojego show.

Katarzyna Dowbor/Youtube @eOstrołęka
Katarzyna Dowbor/Youtube @eOstrołęka

Katarzyna Dowbor podróżuje z ekipą remontową. Ich zadaniem jest pomoc wybranym polskim rodzinom i zapewnienie im dobrych warunków do życia.

Przemiany starych, często niemal walących się domów w przepiękne miejsca, w których aż miło zamieszkać, odbywają się na przestrzeni zaledwie kilku dni.

Które rodziny mają największe szanse na wystąpienie w produkcji?

Głównym założeniem popularnego programu ,,Nasz nowy Dom”, emitowanego na kanale Polsat, jest pomaganie najbardziej potrzebującym.

Jak zdradziła, Katarzyna Dowbor, telewizja rządzi się swoimi prawami. Dlatego oprócz pokazania strasznych warunków, w których musi żyć dana rodzina, oraz etapów remontu, ważna jest również historia uczestników programu.

„Nasz nowy dom”. Źródło: Youtube Polsat
„Nasz nowy dom”. Źródło: Youtube Polsat

Uczestnicy muszą opowiedzieć swoją historię i zdradzić część prywatnego życia. Wiele rodzin chciało wziąć udział w programie, jednak nie chciało opowiadać o prywatnych sprawach. Z tego powodu nie mieli oni szans na wystąpienie w polsatowym show.

My tej ich historii potrzebujemy

- dodała Katarzyna Dowbor.

Katarzyna Dowbor / YouTube:  miesiecznikmojpies
Katarzyna Dowbor / YouTube: miesiecznikmojpies

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZAHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO