Kasia Cichopek jest jedną z najjaśniejszych gwiazd serialu „M jak miłość”. Aktorka w ostatnim czasie nie narzeka na brak obowiązków – po przymusowym odpoczynku spowodowanym pandemią COVID-19 działa już niemal na pełnych obrotach.

Gwiazda pracuje nie tylko na planie „M jak miłość”, ale i m.in. w „Pytaniu na śniadanie”. To właśnie po skończeniu nagrań do programu pokazywała swoje szczęście pod budynkiem TVP.

Kasia Cichopek jest bardzo szczęśliwa

Super Express zauważa, że Kasia nie była jedyną osobą, która na to czekała. Aktorka wyszła z budynku TVP i zdjęła maseczkę z nosa i ust, a następnie chętnie pokazywała śnieżnobiałe zęby w szerokim uśmiechu.

Od 15 maja obowiązują nowe przepisy, dzięki którym możemy zdjąć maseczki, poruszając się po świeżym powietrzu. Jak widać, Kasia Cichopek bardzo cieszy się z najnowszych regulacji.

Na znak szczęścia aktorka od razu zdjęła maseczkę i rozpromieniła się. Chętnie pokazywała swoje zadowolenie, machając rękami i podnosząc je nad głowę. Maseczkę trzymała w dłoni, a w drugiej ręce Kasi Cichopek znajdowała się czerwona róża – najpewniej prezent od fana.

Kasia Cichopek. Źródło: se.pl
Kasia Cichopek. Źródło: se.pl

Gwiazda „M jak miłość” zdecydowanie potrafi cieszyć się nawet z małych rzeczy, co pokazały zdjęcia fotoreporterów. Możliwość zdjęcia maseczki na dworze wywołała u niej ogromny, niemal dziecięcy entuzjazm!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: DZIESIĘCIOLATEK NAPISAŁ DO RODZICÓW PORAŻAJĄCY LIST. CHŁOPIEC UCIEKŁ Z DOMU I TRAFIŁ PROSTO NA POLICJĘ. FUNKCJONARIUSZE ZAREAGOWALI NATYCHMIAST

O tym się mówi w Polsce: NOWY POLSKI ŁAD WPŁYNIE NA WYSOKOŚĆ PENSJI POLAKÓW? CZĘŚĆ Z NAS ZYSKA, A DUŻA CZĘŚĆ MUSI LICZYĆ SIĘ ZE STRATĄ. WIADOMO, KOGO DOTKNIE TO NAJBARDZIEJ

O tym się mówi na świecie: NIEBYWALE SMUTNE DONIESIENIA MEDIÓW NA TEMAT KSIĘŻNEJ KATE. ŻONA NASTĘPCY TRONU WIELKIEJ BRYTANII MA POWAŻNE PROBLEMY ZDROWOTNE? JEJ STAN NIEPOKOI

Z życia gwiazd: „KRÓLOWA ŻYCIA” WYPRAWIŁA SWOJEJ CÓRCE BAJKOWĄ KOMUNIĘ. AŻ TRUDNO UWIERZYĆ, CZYM DZIEWCZYNKA POJECHAŁA DO KOŚCIOŁA. WIELU UZNAŁO TO PRZESADĘ