Barbara Krafftówna była aktorką, która skradła serca milionów Polaków. Grała m.in. w produkcjach „Czterej pancerni i pies”, gdzie oczarowała widzów rolą Honoraty, a także „Szyfry”, „Rękopis znaleziony w Saragossie” oraz „Upał”.

Barbara Krafftówna została zapamiętana przez widzów za sprawą rewelacyjnej gry aktorskiej i nieprzeciętnej urody. Niestety jednak przekorny los nie był dla niej łaskawy. Życie prywatne gwiazdy było pełne nieprzyjemnych niespodzianek.

Barbara Krafftówna nie miała lekkiego życia

Barbara Krafftówna przeżyła wiele tragedii w życiu prywatnym. Aktorka w niektórych momentach była bardzo nieszczęśliwa. Mówi się, że wszystko, co ją spotkało, było następstwem przepowiedni, która w dużym stopniu wpłynęła na jej życie.

Barbara Krafftówna wyznała kiedyś Remigiuszowi Grzeli, autorowi publikacji „Krafftówna w krainie czarów”, że niegdyś usłyszała przepowiednię, która miała ogromny wpływ na jej życie. Dowiedziała się wówczas, że 17 maja będzie dniem, w którym założy rodzinę. Od tej pory ta liczba prześladowała popularną niegdyś aktorkę.

Barbara Krafftówna. Źródło: youtube.com
Barbara Krafftówna. Źródło: youtube.com
Barbara Krafftówna. Źródło: youtube.com

17 maja Barbara Krafftówna zdecydowała się na ślub z Michałem Gazdą. To jeszcze nie wszystko, Michał Gazda tragicznie zmarł w wypadku samochodowym, gdyż prowadząc samochód, dostał zawału serca.

Było to w 1969 roku, po 17 latach małżeństwa pary. Barbara Krafftówna zauważa, że już po jego odejściu przez 17 lat nie miała nikogo.

To nieprawdopodobne, co przeżyła aktorka

W 1982 roku zdecydowała się na przenosiny do USA. Tam poznała mężczyznę, Amerykanina, za którego wyszła. Po pięciu miesiącach małżeństwa Francisco Arnold Seider zmarł, przez co Krafftówna ponownie została wdową i właśnie wtedy uznała, że to koniec jej relacji z mężczyznami.

Barbara Krafftówna. Źródło: youtube.com
Barbara Krafftówna. Źródło: youtube.com
Barbara Krafftówna. Źródło: youtube.com

Wróciła do Polski po 16 latach, zaś Piotr Gazda, syn aktorki, zdecydował się zamieszkać w Kanadzie z własną rodziną. Niestety, to jeszcze nie koniec prywatnych tragedii Barbary Krafftówny.

W 2009 roku okazało się, że Piotr, jedyne dziecko aktorki, zmarł. Udało jej się to przetrwać głównie dzięki lekom uspokajającym.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO