Do mediów znów trafiły mocno niepokojące informacje na temat stanu zdrowia księżnej Kate. Jak wyjaśnia serwis Lelum, sytuacja ma być poważna. Księżna, w której Brytyjczycy widzą godną przyszłą królową-żonę może od lat i mimo urodzenia trójki dzieci pochwalić się niemal idealną sylwetką, której zazdrości jej wiele kobiet. Jednak media niepokoi nagła utrata kilogramów przez żonę księcia Williama. Jaki jest tego powód?

Księżna Kate jest uwielbiana przez poddanych brytyjskiej monarchii i fanów na całym świecie. Zona księcia Williama stawia się za wzór zachowania, obycia i uważa się, że godnie reprezentuje pałac Buckingham. Stąd najnowsze doniesienia są szczególnie przykre.

Księżna Kate zmaga się z chorobą? Niepokojące informacje o żonie księcia Williama. Dlaczego Kate Middleton tak szybko gubi kilogramy?

Zdaniem brytyjskich tabloidów, przyczyną nagłej utraty wagi u księżnej Kate wcale nie jest choroba, a sytuacja wewnątrz rodziny królewskiej, która wytworzyła się po tym, jak o swoim głośnym odejściu zdecydował młodszy brat jej męża, książę Harry wraz z Meghan Markle.

Najpierw księżną Kate zaczęły przytłaczać dodatkowe obowiązki, wynikające również z wycofania się królowej Elżbiety II w trakcie pandemii, a później dodatkowo głośny wywiad Harry’ego i Meghan, udzielony Oprah Winfrey.

To wszystko ma sprawiać, że i tak bardzo szczupła Kate zaczęła znów stracic na wadze, co może być dla niej naprawdę niebezpieczne.

„Kate czuje się bezsilna, a tego nie lubi, ona jest przyzwyczajona do działania, a nie może nic zrobić, to ją gryzie od środka” – przyznaje informator jednego z tabloidów z otoczenia Cambridge’ów.

Księżna Kate/Youtube @The Royal Family

Jak informował portal "Życie": CENY W NAJPOPULARNIEJSZYCH KURORTACH PODCZAS WAKACJI 2021 MOCNO NAS ZASKOCZĄ? NA JAKIE WYDATKI POWINNIŚMY PRZYGOTOWAĆ SIĘ JADĄC NA TEGOROCZNY URLOP

Przypomnij sobie: „KRÓLOWA ŻYCIA” WYPRAWIŁA SWOJEJ CÓRCE BAJKOWĄ KOMUNIĘ. AŻ TRUDNO UWIERZYĆ, CZYM DZIEWCZYNKA POJECHAŁA DO KOŚCIOŁA. WIELU UZNAŁO TO PRZESADĘ

Portal "Życie" pisał również: WAŻNA INFORMACJA DLA TURYSTÓW. CZY PRZED WYJAZDEM NA WAKACJE TRZEBA ZAOPATRZYĆ SIĘ W „PASZPORT SZCZEPIONKOWY”? WYCIEKŁY NOWE INFORMACJE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CHWASTY W OGRODZIE NIE DAJĄ ZA WYGRANĄ? PRACE OGRODOWE Z UŻYCIEM PRODUKTU Z KUCHENNEJ SZAFKI NIE BYŁY PROSTSZE. SODA OCZYSZCZONA TO ISTNE REMEDIUM