Justina Timberlake nie trzeba nikomu przedstawiać. Mężczyzna jest znanym na całym świecie wokalistą. Ponadto próbował również swoich sił jako aktor, tancerz i producent muzyczny.

Od kilku lat mężczyzna jest związany z Jessicą Biel. Para postanowiła sformalizować swój związek w 2012 roku i od tamtej pory uchodzi za wzorowe małżeństwo.

Niestety w 2018 roku przeszli mały kryzys i spróbowali nawet związać się z innymi partnerami. Ich miłość jednak przezwyciężyła problemy i ponownie są razem.

Justin Timberlake opublikował urocze zdjęcia z synem

Justin i Jessica sześć lat temu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko – syna Silasa. Teraz zdecydowali się na drugiego potomka i niedawno poinformowali opinię publiczność o narodzinach drugiego synka, Phineasa.

Justin Timberlake stara się być jak najlepszym tatą i jak widać, świetnie sprawdza się w tej roli. Każdą wolną chwilę poświęca swoim dzieciom i miło spędza z nimi czas.

Fani byli zachwyceni tym widokiem

W ostatnim czasie muzyk opublikował nawet kilka zdjęć ze swoim 6-letnim synem. Justin Timberlake i Silas wybrali się do punktu Gwiezdnych Wojen w Disneylandzie.

Młodszy syn Justina Timerlake i Jessici Biel został w domu z mamą. Ponadto para zapewniła, że Silas i Phineas mają świetną relację i uwielbiają się ze sobą bawić.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO