„Chłopaki do wzięcia” to popularny program. Perypetie bohaterów oglądają setki tysięcy Polaków, którzy po zakończeniu emisji poszukują informacji na temat uczestników.

W tym roku mamy okazję obejrzeć już osiemnastą serię popularnego programu. Jeden z uczestników opowiedział, jak wyglądają jego relacje z kobietami.

Bohater najnowszych odcinków „Chłopaków do wzięcia” nie może narzekać na brak zainteresowania u płci przeciwnej

Patryk z najnowszej edycji „Chłopaków do wzięcia” opowiedział o relacjach z kobietami. Okazuje się, że mężczyzna ma spore powodzenie u kobiet.

Mężczyzna pracuje jego ochroniarz. Brakuje mu jednak drugiej połówki, dlatego postanowił, że zamieści w sieci ogłoszenie:

Poznam fajną kobietę do związku z okolic Torunia i Lubicza. Wiek bez znaczenia. Nie palę papierosów, pracuję, gotuję. Złota rączka, mam swoje mieszkanie. Kulturalny, zadbany.

Chłopaki do wzięcia. Źródło: youtube.com
Chłopaki do wzięcia. Źródło: youtube.com
Chłopaki do wzięcia. Źródło: youtube.com

Ogłoszenie spotkało się z dużym odzewem. Panie jednak nie spodobały się Patrykowi. Dlaczego?

Kobieta musi jednak spełniać pewien istotny warunek

Patryk jest dość ostrożny w szukaniu nowej miłości. Mężczyzna już niejednokrotnie został oszukany i dało mu to życiową lekcję.

Bohater „Chłopaków do wzięcia” ma również pewien warunek, który musi spełniać kobieta. Musi być wystarczająco młoda, by móc rodzić dzieci. On chciałby kiedyś zostać ojcem.

Chłopaki do wzięcia. Źródło: youtube.com
Chłopaki do wzięcia. Źródło: youtube.com
Chłopaki do wzięcia. Źródło: youtube.com

Myślicie, że w końcu uda mu się znaleźć miłość?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO