Drugi półfinał Eurowizji 2021 zbliża się wielkimi krokami. Reprezentant Polski, Rafał Brzozowski, intensywnie przygotowuje się do czekającego go występu.

W Rotterdamie trwają przygotowania do ważnego występu w konkursie piosenki. Rafał Brzozowski zaprezentuje utwór „The Ride” 20 maja, a jeśli uda mu się przejść dalej, wystąpi w finale.

Agustin Egurrola ocenił szansę Rafała Brzozowskiego na Eurowizji 2021

Rafał Brzozowski 20 maja wykona piosenkę „The Ride” na scenie w Ahoy Arena. Podczas prób widać, że w występie pojawią się nawiązania do teledysku, który niedawno trafił do serwisu YouTube i wywołał olbrzymie emocje.

To jednak nie wszystko – Brzozowski szykuje dla nas niespodzianki, np. krótki występ tancerki, czy pirotechniczne efekty specjalne.

Rafał Brzozowski. Źródło: Youtube Eurovision Song Contest
Rafał Brzozowski. Źródło: Youtube Eurovision Song Contest

W sieci pojawił się krótki filmik z próby. Widać, że Rafał Brzozowski ma na sobie czarny strój, a występ zaczyna w charakterystycznych okularach.

To zaskakujące, co powiedział znany choreograf

Wokół Rafała Brzozowskiego tańczą tancerze z Egurrola Dance Studio, m.in. Daniel Borzewski, który w 2019 roku został okrzyknięty Misterem Polski. Wszyscy tancerze mają białe stroje, dzięki czemu Rafał jeszcze bardziej wyróżnia się na ich tle.

Rafał Brzozowski. Źródło: Youtube Eurovision Song Contest
Rafał Brzozowski. Źródło: Youtube Eurovision Song Contest

Augustin Egurolla uważa, że Rafał Brzozowksi ma ogromne szanse na dostanie się do finału Eurowizji 2021. Znany choreograf zdradził również, że pracował już nad tanecznymi choreografiami do Eurowizji oraz Eurowizji Junior.

Mężczyzna ma nadzieję, że jego doświadczenie pomoże Rafałowi Brzozowskiemu w osiągnięciu celu. Widać, że Rafał Brzozowski podczas wykonywania utworu „The ride” czuje się jak ryba w wodzie, a na kamerach można zauważyć, jak dobrze wczuwa się w klimat.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO