Rafał Brzozowski pochodzi z Nowego Dworu Mazowieckiego, jednak związał swoje losy zawodowe i prywatne z Warszawą. Jest absolwentem AWF i ma wykształcenie nauczyciela wychowania fizycznego, trenował zapasy, zdobywając w 2006 roku brązowy medal na Akademickich Mistrzostw Polski.

Jednak jego marzenie o śpiewaniu szybko się ziściło. Pokazał się w „Szansie na sukces”, potem grał w zespole K. Martin i Emigranci, ale największą sławę zyskał dzięki udziałowi w „The Voice of Poland”, gdzie pod opieką Andrzeja Piasecznego dotarł prawie do finału. Później wydał dwa single i jego kariera wystrzeliła jak z procy. Propozycja pracy w TVP sprawiła, że stał się bardzo rozpoznawalny.

Rafał Brzozowski zaskoczył turystów na warszawskim lotnisku

Rafał Brzozowski przez ostatnie lata stał się jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej, a ostatnio wyszło na jaw, że w tym roku będzie reprezentował Polskę podczas konkursu Eurowizji. Jak sam przekonuje to dla niego wielki zaszczyt i spełnienie jednego z marzeń.

Specjalnie na Eurowizję Rafał Brzozowski przygotował piosenkę „The Ride”. Wiele osób uważa jednak, że wokalista nie ma dużych szans na sukces, a na Konkurs Piosenki Eurowizji powinien pojechać ktoś inny.

Ten występ zapamiętają na długo

Rafał Brzozowski nie przejmuje się jednak krytykom i robi swoje. Dziś muzyk już wybrał się do Rotterdamu, gdzie odbędzie się Eurowizja.

Przed odlotem na lotnisku czekali na niego paparazzi i dziennikarze. Rafał odpowiedział na kilka pytań i zaskoczył podróżnych swoim show. Wraz z grupą tancerzy zatańczył do piosenki „The Ride”. Trzeba przyznać, że występ ten kompletnie zaskoczył zgromadzonych.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO