Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej charakterystycznych twórców polskiej sceny muzycznej. Wokalista grupy „Ich Troje” ma za sobą ciężkie chwile. Życie nie oszczędzało muzyka, już w dzieciństwie musiał zmierzyć się z problemami rodzinnymi.

Michał Wiśniewski skomentował przygotowaną przez Rafała Brzozowskiego piosenkę na Konkurs Eurowizji

Mimo traumatycznych przeżyć Michał Wiśniewski zrobił dużą karierę w show-biznesie. Charyzmatyczny lider zespołu „Ich Troje” często wprost wyraża własne zdanie i nie przejmuje się opinią innych.

W ostatnim czasie Wiśniewski skrytykował utwór „The Ride”, który Rafał Brzozowski przygotował na Konkurs Piosenki Eurowizji. Muzyk stwierdził, że szanse Brzozowskiego na wygraną są „marne”.

Rafał Brzozowski. Źródło: Youtube Bądźmy Razem. TVP
Rafał Brzozowski. Źródło: Youtube Bądźmy Razem. TVP

Słowa te nie zabolały jednak Rafała Brzozowskiego. Wokalista ze spokojem odpowiedział na krytykę Wiśniewskiego:

Michał może tak twierdzić też. Ja go serdecznie pozdrawiam.

Mało tego, Rafał Brzozowski zdradził, że kilka lat temu był ogromnym fanem zespołu „Ich Troje” i uważa, że Michał Wiśniewski osiągnął ogromny sukces. Pamięta nawet jego występ na Eurowizji i uważa, że publiczności bardzo spodobał się ten występ.

Rafał Brzozowski. Źródło: Youtube Bądźmy Razem. TVP
Rafał Brzozowski. Źródło: Youtube Bądźmy Razem. TVP

Rafał Brzozowski chce jednak robić swoje i nie sugeruje się występem zespołu „Ich Troje”. Piosenkarz zdaje sobie sprawę z tego, że czasy się zmieniły i publiczność oczekuje teraz czegoś zupełnie innego.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO