Małgorzata Rozenek-Majdan od dobrych kilku lat jest jedną z naczelnych polskich gwiazd, pojawia się na pierwszych stronach kolejnych gazet oraz na łamach największych portali plotkarskich.

Żona Radosława Majdana, świadoma swojej popularności, niekiedy ukrywa pewne rzeczy przed fanami, by później ich zaskoczyć. Tym razem to się nie uda – wszystko się wydało!

Sekret Małgorzaty Rozenek-Majdan wyszedł na jaw

42-letnia Gosia Rozenek-Majdan i jej 49-letni mąż, Radek Majdan, już niebawem będą celebrować pierwsze urodziny synka. Mały Henryk urodził się w czerwcu. Jakie mają plany?

Pomponik donosi, że roczek swojego dziecka spędzą poza krajem. Ich wymarzony syn będzie obchodził urodziny w niezwykłych okolicznościach.

Okazuje się, że Małgorzata i Radosław wybierają się do Meksyku. Zamierzają zabrać ze sobą dwóch synów gwiazdy oraz wspólne dziecko. Wylot planują już w połowie maja, a ich wakacje potrwają miesiąc.

Małgosia Rozenek-Majdan zamierza odpoczywać i pracować nad Morzem Karaibskim. Przyznała, że ona i Radek Majdan będą mieć kilka ważnych spotkań biznesowych.

„Perfekcyjna pani domu” przyznała, że dotychczas urodziny synów spędzali w Warszawie i organizowali imprezy tematyczne. Tym razem „wyłamią się z tradycji”. Prawdopodobnie będą świętować w restauracji w Meksyku.

Gdy wrócą, jej dzieci będą miały kolejną imprezę – zapewne, o ile sytuacja w kraju na to pozwoli, przybędzie na nią wielu gości!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PUBLIKACJA ZDJĘĆ EWY KOPACZ PO WIELU LATACH OD WYDARZEŃ ZE SMOLEŃSKA MOGŁA MIEĆ ZUPEŁNIE INNY CEL? GŁOS W TEJ SPRAWIE ZABRAŁ PUŁKOWNIK SEVERSKI

O tym się mówi w Polsce: POJAWIAJĄ SIĘ STANOWISKA W SPRAWIE NOMINACJI BEATY SZYDŁO DO NOWEJ FUNKCJI. BYLI WIĘŹNIOWIE OBOZU W AUSCHWITZ ZABRALI GŁOS W OBRONIE POLITYK

O tym się mówi na świecie: NIESAMOWITA HISTORIA 26-LATKI PORUSZYŁA INTERNAUTÓW. TO NIEPRAWDOPODOBNE, CO MATKA JEST W STANIE ZROBIĆ DLA SWOJEGO DZIECKA

Z życia gwiazd: ANDRZEJ PIASECZNY WYJAŚNIŁ, DLACZEGO PRACOWAŁ DLA TELEWIZJI POLSKIEJ. ARTYSTA POWIEDZIAŁ JASNO, CZEMU NIE MÓWIŁ O SWOICH POGLĄDACH. PADŁY MOCNE SŁOWA