Magda Gessler bez wątpienia jest najpopularniejszą polską restauratorką. Gwiazda cieszy się dobrą opinią, ma wielu fanów, którzy bardzo ją wspierają.

Prawdziwą popularność przyniósł jej program „Kuchenne rewolucje” w TVN. Dziś oprócz prowadzenia go może się pochwalić m.in. restauracjami sygnowanymi swoim nazwiskiem czy własną marką lodów.

Jednak nie zawsze Magda Gessler była tą gwiazdą, którą znamy. 67-latce nie od zawsze towarzyszyła burza loków – choć dziś jest uosobieniem kobiecości, kiedyś wyglądała zupełnie inaczej!

Archiwalne zdjęcie Magdy Gessler

Pomponik donosi, że na Instagramie Magdy Gessler pojawiło się jej archiwalne zdjęcie. Restauratorka pokazała fanom, jak wyglądała w młodości. Nie szczędziła słów krytyki pod adresem samej siebie – podkreśliła, że to najgorsza fryzura, jaką kiedykolwiek miała.

Pokazana ostatnio fotka jest zapewne elementem promocji autobiografii Magdy Gessler – restauratorka zachęca fanów do kupienia dzieła, które ujrzy światło dzienne 16 czerwca.

Trzeba przyznać, że patrząc na archiwalną fotkę Magdy Gessler, ciężko jest pojąć, że to ta sama osoba, co dziś – gwiazda kiedyś miała krótkie włosy i wyglądała tak, że można byłoby pomylić ją z chłopcem.

Fotka pochodzi z czasów, gdy Gessler chodziła do szkoły podstawowej. Trzeba przyznać, że bardzo się zmieniła – mało kto byłby w stanie ją poznać!

Fani z rozbawieniem pocieszali restauratorkę w komentarzach – w końcu każdy z nas kiedyś miał nieciekawą fryzurę.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PUBLIKACJA ZDJĘĆ EWY KOPACZ PO WIELU LATACH OD WYDARZEŃ ZE SMOLEŃSKA MOGŁA MIEĆ ZUPEŁNIE INNY CEL? GŁOS W TEJ SPRAWIE ZABRAŁ PUŁKOWNIK SEVERSKI

O tym się mówi w Polsce: POJAWIAJĄ SIĘ STANOWISKA W SPRAWIE NOMINACJI BEATY SZYDŁO DO NOWEJ FUNKCJI. BYLI WIĘŹNIOWIE OBOZU W AUSCHWITZ ZABRALI GŁOS W OBRONIE POLITYK

O tym się mówi na świecie: NIESAMOWITA HISTORIA 26-LATKI PORUSZYŁA INTERNAUTÓW. TO NIEPRAWDOPODOBNE, CO MATKA JEST W STANIE ZROBIĆ DLA SWOJEGO DZIECKA

Z życia gwiazd: ANDRZEJ PIASECZNY WYJAŚNIŁ, DLACZEGO PRACOWAŁ DLA TELEWIZJI POLSKIEJ. ARTYSTA POWIEDZIAŁ JASNO, CZEMU NIE MÓWIŁ O SWOICH POGLĄDACH. PADŁY MOCNE SŁOWA