Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Od tego czasu jej życie śledzą tysiące fanów. Celebrytka nie stroni od publikowania prywatnych informacji, w końcu to jej codzienne życie i jego problemy są główną tematyką rozrywkowego show TTV.

W "Królowych życia" można poznać Dagmarę jako przebojową kobietę, gotową walczyć z każdą przeciwnością losu. Królowa nie boi się ryzyka i często podejmuje wyzwania.

Dagmara Kaźmierska otrzymała niesamowity prezent urodzinowy od swojego syna

Dagmara Kaźmierska bardzo często publikuje relacje ze swojego prywatnego życia na Instagramie. Jej 20-letni syn Conan, chętnie w nich uczestniczy i widać, że z przyjemnością towarzyszy mamie w jej codziennym życiu.

Dagmara Kaźmierska już nieraz powtarzała, że Conan jest najważniejszą osobą w jej życiu. Ich relacja nie zawsze była jednak łatwa.

Dagmara Kaźmierska. Źródło: Youtube Wirtualna Polska
Dagmara Kaźmierska. Źródło: Youtube Wirtualna Polska

Gdy Conan był małym chłopcem, jego mama trafiła na 14 miesięcy do więzienia za sutenerstwo. Rozłąka dla 9-latka była ogromnie smutnym przeżyciem.

Łzy wzruszenia same napływają do oczu

Na szczęście po wyjściu z więzienia Dagmara Kaźmierska odbudowała relację z Conanem i starała się być jeszcze lepszą matką. Jak widać, chłopak to docenił.

Z okazji 46-urodzin „Królowej życia” przygotował dla niej wyjątkowy prezent. Stanął na scenie i zarapował dla mamy utwór, który sam napisał.

Opowiedział w nim o ciężkich i dobrych chwilach. Zarówno Dagmara Kaźmierska, jak i internauci nie mogli ukryć wzruszenia. Taki syn to prawdziwy skarb.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO