Telewizja TTV stworzyła w ostatnim czasie programy, które cieszą się ogromną popularnością. Każdy chyba zna show „Królowe życie” z Dagmarą Kaźmierską, czy „Down the road" z Przemkiem Kossakowskim.

To nieprawdopodobne, jakie gwiazdy pojawią się w "To tylko kilka dni"

Teraz telewizja TTV rusza z nowym programem - "To tylko kilka dni". W show znane gwiazdy i celebryci zajmą się osobami niepełnosprawnymi.

Format oparty jest na holenderskim programie „Take over, take care”. Każda ze znanych polskich osobistości przejmie obowiązki opiekuna osoby niepełnosprawnej. Natomiast rodzina i prawni opiekunowie, którzy na co dzień zajmują się chorą osobą, wybiorą się na zasłużone wakacje.

W roli opiekunów będziemy mogli zobaczyć wielu polskich celebrytów. W najnowszym programie TTV wystąpią między innymi Misiek Koterski, Qczaj, Sławomir Zapała, Barbara Kurdej-Szatan, czy gwiazda „Królowych życia” Dagmara Kaźmierska.

Co wydarzy się w najnowszym programie TTV?

Celebryci nie tylko zadbają o podstawowe potrzeby osób niepełnosprawnych. Przygotują też dla nich wyjątkowe niespodzianki, dzięki którym ich życie stanie się piękniejsze.

Jak informuje dyrektor programowa TTV, Lidia Kazen, współczesny świat potrzebuje pozytywnych impulsów. W końcu osoby niepełnosprawny były, są i będą częscią naszego społeczeństwa.

Nie powinni oni siedzieć w domach. Muszą otworzyć się na świat i wyjść do ludzi. Niepełnosprawność nie powinna im zamykać świata, muszą być szczęśliwi i czerpać radość z życia.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZAHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO