Katarzyna Skrzynecka to niekwestionowana gwiazda. Jest wszechstronnie utalentowana – zajmuje się nie tylko aktorstwem, jest także znana jako prezenterka telewizyjna, na swoim koncie ma również pisanie tekstów, próbowała swoich sił jako piosenkarka oraz kompozytorka.

Katarzyna Skrzynecka zrobiła dużą karierę

Gwiazda zaliczyła swój debiut w 1985 roku, gdy zagrała w produkcji „Pewnego letniego dnia”. Bardzo szybko związała się nie tylko z małym ekranem, ale także teatrem.

Katarzyna Skrzynecka nagrała sześć solowych płyt. Dodatkowo pracowała przy kilku znanych programach telewizyjnych.

Otrzymała wiele nagród za swoje osiągnięcia aktorskie, a także muzyczne. Zaskarbiła sobie również sympatię wielu fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą poczynania gwiazdy.

Katarzyna Skrzynecka chętnie udziela się w mediach społecznościowych i relacjonuje momenty ze swojego prywatnego życia.

Katarzyna Skrzynecka odpowiedziała na post swojego męża

Katarzyna Skrzynecka jest związana z Marcinem Łopuckim. Para doczekała się córki – Aliki. Wychowują również dwójkę dzieci Marcina z poprzedniego związku – Dawida i Paulę.

Marcin Łopucki jest kulturystą i, jak sam zdradził, przed zawodami musi zrzucić jak najwięcej kilogramów, by jego mięśnie wyglądały jeszcze lepiej.

Fakt ten nie podoba się jego żonie. Katarzyna Skrzynecka uważa, że jego twarz wygląda wtedy bardzo mizernie. Okazuje się, że aktorka ma jednak sposób na rozweselenie męża w tych chwilach.

Jak sama napisała pod zdjęciem Marcina Łopuckiego, w chwilach przygotowań do zawodów kulturystycznych przytula go mocno do piersi i wtedy czuje się on zdecydowanie lepiej.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO