„Twoja twarz brzmi znajomo” to program telewizyjny, które obecny jest na antenie Polsatu już od sześciu lat – pierwszy odcinek wyemitowano 8 marca 2014 roku. Format cieszy się ogromną popularnością, a występy uczestników upodabniających się do wielkich gwiazd budzą ogromne edycje.

Muzyczne show Polsatu prowadzą Maciej Dowbor oraz Piotr Gąsowski. Do tej pory powstało kilka edycji programu, którego popularność nie maleje.

Ogromna wpadka Piotra Gąsowskiego w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”

W najnowszej edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo” możemy zobaczyć między innymi Maję Hyży, Lesława Żurka, Michała Mayer, czy Pawła Górala. To właśnie ta czwórka zawalczy w wielkim finale o zwycięstwo.

Program "Twoja twarz brzmi znajomo". Źródło: youtube.com
Program "Twoja twarz brzmi znajomo". Źródło: youtube.com
Program "Twoja twarz brzmi znajomo". Źródło: youtube.com

W ostatnim odcinku „Twoja twarz brzmi znajomo” prowadzący show, Piotr Gąsowski, zaliczył sporą wpadkę. Mężczyzna pomylił imię Mai Hyży i przedstawił ją jako „Agnieszka Hyży”.

Widzowie byli zaskoczeni

Zaskoczona piosenkarka zaczęła się śmiać, a on sam zauważył, że powiedział coś nie tak. Oczywiście od razu przeprosił za swój błąd i wyznał, że jeszcze nigdy mu się to nie zdarzyło.

Przypomnijmy, że Maja Hyży była w związku małżeńskim z Grzegorzem Hyży. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu i się rozwiedli. W 2015 roku, Grzegorz ożenił się z Agnieszką Popielewicz, która przyjęła jego nazwisko.

Dlatego internauci uważają, że Piotr Gąsowski pomylił Maję z obecną partnerką jej byłego męża. Nic bardziej mylnego, prowadzący „Twoja twarz brzmi znajomo” zapewnia, że chodziło o inną Agnieszkę.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO