Sarsa jest znaną wokalistką, której największy rozgłos dał występ w 2014 roku w programie „The Voice of Poland”. Jurorzy i widzowie docenili jej ogromny talent, dzięki czemu dostała się do półfinału.

Sarsa podzieliła się z fanami szcześliwą nowiną

Kto wie, może nawet udałoby się jej wygrać program. Jednak ze względu na problemy zdrowotne, musiała zrezygnować z dalszego udziału w show.

Sarsa jest również kompozytorką i autorką tekstów. Napisała utwory między innymi dla Ewy Farnej, czy Moniki Lewczuk.

W trakcie swojej solowej kariery wypuściła aż trzy krążki. Jej singiel „Naucz mnie”, który promował pierwszy album, okazał się dużym sukcesem. Nie tylko plasował się na pierwszych miejscach wielu list przebojów, ale jest certyfikowany diamentem.

Kilka miesięcy temu piosenkarka została mamą

W ostatnim czasie Sarsa dość rzadko dodawała posty na swoje media społecznościowe. Okazuje się, że wokalistka była bardzo zajęta. W styczniu została po raz pierwszy mamą.

Tą szcześliwą wiadomość Sarsa przekazała fanom za pomocą Instagrama. Piosenkarka opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem, a kilka dni później dodała urocze zdjęcie z synkiem.

W opisie Sarsa podziękowała fanom za masę gratulacji i życzliwych słów. Oczywiście pod najnowszym zdjęciem również posypały się miłe komentarze.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO