Marcin Prokop jest jednym z najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej lubianych polskich dziennikarzy. Wiele osób uważa, że trudno jest go nie lubić, ponieważ jego poczucie humoru i dystans do siebie wzbudzają ogromną sympatię. Widzowie uwielbiają duet, jaki już od wielu lat współtworzy z Dorotą Wellman.

Marcin Prokop pochwalił się zabawnym zdjęciem z wakacji

Marcin Prokop należy do grona najbardziej popularnych i zabawnych dziennikarzy w polskim show – biznesie, pozostając przy tym niezwykle profesjonalnym w swoim zawodzie. To dzięki swojej charyzmie i osobowości zyskał naprawdę spore grono wiernych fanów, którzy postrzegają go jako “śmieszka” potrafiącego każdą sytuację obrócić w żart.

Marcin Prokop/ screen youtube
Marcin Prokop/ screen youtube
Marcin Prokop/ screen youtube

O ile sama postać Marcina Prokopa jest wszystkim znana, tak jego rodzina już mniej. Okazuje się jednak, że żona dziennikarza, Maria Prażuch - Prokop jest piękną kobietą. Na co dzień Maria jest instruktorką jogi i, podobnie jak Marcin Prokop, kocha podróże.

Fani prawie popłakali się ze śmiechu

W ostatnim czasie Marcin Prokop wraz z żoną wybrali się na wakacje. Dziennikarz nie zdradził jednak konkretnie, gdzie przebywają.

Od kilku dni pokazuje na swoim Instagramie piękne wakacyjne widoki. Fani byli zachwyceni pięknymi słońcem, morzem i pięknymi górami.

Jednak to ostatnie zdjęcie Marcina Prokopa spotkało się z największym zainteresowaniem. Zabawny dziennikarz położył się na murku i opisał zdjęcie słowami: „nieruchomość nad morzem”. Fani byli zachwyceni jego poczuciem humoru.

https://www.instagram.com/p/COnbWyoBAhB/?igshid=1baecawpyl8zr

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO