Beata Kozidrak nazywana jest często legendą lub królową polskiej estrady. Słynna, charyzmatyczna wokalistka zespołu Bajm od lat pozostaje na językach.

Beata Kozidrak zdradziła w swojej biografii od lat skrywaną tajemnicę

Beata Kozidrak urodziła się 4 maja 1960 roku w Lublinie. Pracowała na swój sukces przez wiele lat, ma na swoim koncie ponad 100 utworów oraz 10 docenionych i licznie nagradzanych płyt studyjnych.

Jedna z bardziej doświadczonych kobiet w polskim show-biznesie jest jednocześnie idolką wielu osób. Jej siła i wytrwałość są doceniane przez fanów, a tych nie brakuje nie tylko wśród osób starszych, ale również wśród młodego pokolenia.

Beata Kozidrak/ screen YT
Beata Kozidrak/ screen YT
Beata Kozidrak/ screen YT

Choć zawodowo osiągnęła już wszystko, życie prywatne Beaty Kozidrak nie zawsze jest tak szczęśliwe. W ostatnim czasie artystka zdradziła kilka nieznanych intymnych szczegółów w swojej biografii „Beata. Gorąca krew”.

Jej były mąż, Andrzej Pietras, przeżył prawdziwy szok

Beata Kozidrak opowiedziała w swojej biografii wiele prywatnych szczegółów. Okazuje się, że gwiazda przeżyła z byłym mężem duży kryzys.

Mężczyzna również należał do zespołu Bajm i cały czas pracował. Po powrocie z trasy koncertowej Andrzej Pietras umawiał zespół na kolejne koncerty i nie miał czasu na randki z żoną.

Beata Kozidrak/Youtube @tvnpl
Beata Kozidrak/Youtube @tvnpl

W pewnym momencie Beata Kozidrak postawiła mu ultimatum i kazała wybierać pomiędzy pracą, a żoną. Jak widać, mężczyzna nieco zwolnił i ich małżeństwo przetrwało do 2016 roku.

To jednak nie koniec, Beata Kozidrak chwilowo znalazła szczęście w ramionach innego mężczyzny.

Aż w końcu zauroczyłam się w jednym z muzyków, choć było to krótkie zauroczenie

- wyznała Beata Kozidrak w swojej biografii.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZAHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO