Na początku roku Monika Mrozowska, gwiazda serialu „Rodzina zastępcza”, została mamą po raz czwarty. Nie oznacza to jednak, że w jakiś sposób wyszła z formy - wręcz przeciwnie, Lucek jest dla niej jeszcze większą motywacją do działania.

Monika Mrozowska odpowiedziała na hejt

Chociaż Mrozowska zupełnie nie wygląda na swój wiek, to skończyła niedawno już 40 lat, a co za tym idzie - ciąża nie była dla niej do końca bezpiecznym czasem.

Zdradziła nawet, że sam poród mógł być ogromnym zagrożeniem dla jej życia, a lekarze przygotowali nawet... krew do transfuzji.

Monika Mrozowska/źródło: Instagram
Monika Mrozowska/źródło: Instagram

Ostatecznie wszystko skończyło się jednak dobrze, a Mrozowska nie posiada się ze szczęścia z powodu powitania nowego członka rodziny.

Mrozowska nie ukrywa, że uwielbia spędzać czas ze swoją nowonarodzoną pociechą. Wyjaśnia, że przez pierwsze miesiące życia matka i dziecko są dla siebie niczym jeden organizm.

Jej komentarz rozkłada na łopatki

Oprócz Lucka, Monika Mrozowska jest również mamą Józefa, Karoliny i Jagody. W ostatnim czasie aktorka opublikowała zdjęcie ze wszystkimi pociechami i zdradziła, że w przyszłym tygodniu przygotowuje wraz z nimi miłą niespodziankę dla fanów.

Pod uroczym zdjęciem posypała się masa komentarzy od zachwyconych fanów. Znalazła się tam również nieprzyjemna uwaga.

Jeden z internautów zauważył, że praktycznie wszystkie dzieci Moniki Mrozowskiej są owocami związków z różnymi mężczyznami.

Mężczyzna piszący komentarz stwierdził, że przez to nigdy one nie zaznają prawdziwej miłości i rodzinnego szczęścia. Internauci nie musieli długo czekać na odpowiedź Moniki Mrozowskiej.

Aktorka stwierdziła, że najważniejsze dla dzieci jest to, by rodzice byli szczęśliwi i ich kochali. Bycie na siłę, ze względu na „dobro” dzieci, nie przynosi dobrych rezultatów. W konsekwencji dorastają one w domu pełnym kłótni i nienawiści.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZAHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO