Monika Zamachowska jakiś czas temu przeżyła bardzo smutny okres w swoim życiu. Na początku kobieta straciła pracę. Z dnia na dzień została zwolniona z Telewizji Polskiej. Fakt ten bardzo ją zasmucił i długo dochodziła ona do siebie.

Jak wygląda dziś córka Moniki Zamachowskiej?

Gdy wszystko zaczęło się układać, Monika Zamachowska otrzymała od losu kolejny cios. Kilka tygodni temu dziennikarka rozstała się ze swoim mężem, Zbigniewem Zamachowskim.

Rozstanie Moniki oraz Zbigniewa Zamachowskich mocno wstrząsnęło mediami, a także internautami. Ciężko było w to uwierzyć, ponieważ małżonkowie wydawali się być sobie pisani.

Monika Zamachowska/ instagram: monikazamachowska
Monika Zamachowska/ instagram: monikazamachowska
Monika Zamachowska/ instagram: monikazamachowska

Okazuje się, że na drodze Zbigniewa Zamachowskiego pojawiła się nowa kobieta, dlatego porzucił swoją żonę, Monikę. Mało tego, Monika Zamachowska zmieniła nazwisko na poprzednie, czyli Richardson.

Córka Moniki Zamachowskiej wyrosła na piękną dziewczynę

Na szczęście Monika Zamachowska ma osoby, które stale ją wspierają. Owocem poprzednich związków jest dwójka dzieci - syn Tomasz oraz córka Zofia.

Pociechy Moniki Richardson mają wspaniały kontakt ze swoją mamą. Dziennikarka pochwaliła się ostatnio nawet zdjęciem ze swoją 16-letnią córką.

Zofia wyrosła na piękną dziewczynę. Wielu internautów uważa, że jest podobna do swojej sławnej mamy. Myślicie, że to prawda?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZAHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO