Związki gwiazd są chyba jednymi z najbardziej burzliwych związków. Nieustannie słyszymy bowiem o ich rozstaniach, kryzysach i powrotach. Tym razem ciemne chmury zebrały się nad małżeństwem Zamachowskich.

Co zrobi znana dziennikarka?

Jak informuje serwis Wirtualna Polska, to już pewne, że Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski zakończyli swój związek. Mężczyzna wyprowadził się ze wspólnie zajmowanego mieszkania, a niebawem para weźmie rozwód.

Jakie kroki podejmie tym razem znana dziennikarka? Warto przypomnieć, że gwiazdę od samego początku znamy pod nazwiskiem Richardson, które to przyjęła podczas pierwszego ślubu. Po rozwodzie i ponownym ślubie kobieta nie zdecydowała się na zmianę nazwiska. Zrobiła to dopiero wtedy, kiedy wyszła za Zbigniewa Zamachowskiego. Czy zatem po rozwodzie wróci do nazwiska Richardson czy może przyjmie swoje panieńskie nazwisko?

Burzliwe życie uczuciowe

- To nazwisko dało jej szczęście. Nie mam nic przeciwko, by Monika była znowu panią Richardson. Oczywiście jeśli tylko będzie tego chciała – wyznał Will Richardson, pierwszy mąż dziennikarki, podczas rozmowy z Faktem.

Monika Richardson poznała swojego pierwszego męża mając zaledwie 18 lat i miało to miejsce w 1990 roku! Wtedy jednak oboje byli związani. Długo pisali do siebie, a tuż po rozwodzie Willa zdecydowali się pobrać. Jednak trzy lata później, w 1998 roku para rozstała się, a Monika Richardson wyszła za Jamiego Malcolma, z którym ma dwójkę dzieci.