W nowym odcinku talk show Kuby Wojewódzkiego znajdzie się gość, którego nie spodziewał się chyba nikt w nawet najśmielszych przypuszczeniach. Na tę osobę czekało jednak wielu. W oglądanym przez miliony widzów programie znajdzie się sam prezydent!

Okazuje się, że Kuba Wojewódzki postanowił pójść za ciosem i porozmawiać na antenie TVN z głową państwa. Nie da się ukryć, że gwiazdor dość wyraźnie mówi o swoich sympatiach i antypatiach politycznych. Co usłyszymy z ust prezydenta ugoszczonego przez Kubę Wojewódzkiego na kanapie najsłynniejszego i najbardziej popularnego talk show w Polsce?

Kuba Wojewódzki wysłał zaproszenie do prezydenta, a ten zgodził się na udział w najnowszym odcinku programu! Widzowie już zacierają ręce!

Kuba Wojewódzki słynie z tego, że zadaje bardzo kontrowersyjne, często zahaczające o życie prywatne i intymność pytania, a dla dziennikarza tabu praktycznie nie istnieje. Choć wiele osób obawia się przyjąć zaproszenie do programu to prezydent stwierdził, że czas na taki krok!

„Król TVN" stara się, aby do programu zapraszać naprawdę ważne osobowości, które ubarwią show i przyciągną widzów. Tym razem, na kanapie show zobaczymy prezydenta Lecha Wałęsę! Legenda Solidarności i noblista zdecydował się wziąć udział w nowym odcinku. Kuba Wojewódzki niemal powalił widzów na kolana, gdy umieścił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z Lechem Wałęsą, przedstawiając nowego gościa swojego programu.

„W demokracji wolno głupcom głosować, a więc wolno i głupcom rządzić… We #wtorek u mnie #legenda @presidentwalesa, jakiego nie znacie. Ile miał dziewczyn przed Panią Danutą. Czy miał kiedykolwiek idola. Jak się baluje z @eltonjohn i czy ma jakiś pomysł na Polskę” – zapowiedział Kuba Wojewódzki, cytowany przez Jastrząb Post.

Jak informował portal "Życie": WIELKA GRATKA DLA FANÓW HISTORII. CZY NIEMCY OSTRZEGALI POLAKÓW PRZED PRZYKRYM LOSEM W OKRESIE 1939-1945? ARCHEOLODZY DOKONALI PORUSZAJĄCYCH ODKRYĆ

Przypomnij sobie: W INTERNECIE ZNALAZŁY SIĘ PRYWATNE ZDJĘCIA CÓRKI NATALII KUKULSKIEJ. POCIECHA PIOSENKARKI BĘDZIE DLA NIEJ KONKURENCJĄ? FANI NIE MOGĄ SIĘ NAPATRZEĆ

Portal "Życie" pisał również: KATE I WILLIAM ZROBILI COŚ TAKIEGO W URODZINY ARCHIEGO. BURZA PO OSTATNIM POSUNIĘCIU PARY KSIĄŻĘCEJ. INTERNAUCI STAJĄ W OBRONIE MEGHAN I HARRY’EGO

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DOBRE WIEŚCI DLA POLSKICH SENIORÓW. JUŻ OD MAJA W APTEKACH BĘDĄ CZEKAĆ NA NICH TAŃSZE LEKI. W KOMUNIKACIE POJAWIŁA SIĘ NOWA LISTA LEKÓW REFUNDOWANYCH