Księżna Kate i książę William to jedni z najbardziej lubianych członków rodziny królewskiej. Niejednokrotnie ratowali wizerunek całej familii.

Internauci jednak, choć pałają dużą sympatią do pary, nie są bezkrytyczni. Bardzo szybko odnotowali błąd małżonków w jednym z ostatnich posunięć i zaczęli szeroko komentować tę sytuację. Co się stało?

Kate oraz William chcieli dopiec Meghan Markle w urodziny jej syna?

Portal JastrząbPost przypomina, że 6 maja Archie Harrison, syn księcia Harry’ego i Meghan Markle, skończył dwa lata. Inni royalsi postanowili z tej okazji opublikować wpisy z życzeniami w sieci.

Książę William i księżna Kate. Źródło: Youtube Dla Ciekawskich
Książę William i księżna Kate. Źródło: Youtube Dla Ciekawskich

Tak też postąpili Kate oraz William. Nie spodziewali się, że to posunięcie wywoła aż takie zamieszanie.

Meghan Markle i książę Harry od marca 2020 roku nie mieszkają z resztą rodziny, wyjechali wówczas do Stanów Zjednoczonych. Nie wrócili w ciągu 12 miesięcy, gdy mieli taką możliwość. Teraz są niezależni i sami zarabiają na swoje utrzymanie.

Archie niedługo będzie mieć młodsze rodzeństwo, ale póki co sam skończył dwa latka. Książę William i księżna Kate postanowili pokazać archiwalne zdjęcie i złożyć życzenia dziecku. Niedługo później na ich profilu pojawił się kolejny post. Nie sądzili, że to, co zrobili, nie spodoba się internautom.

Książę William i księżna Kate. Źródło: Youtube Dla Ciekawskich
Książę William i księżna Kate. Źródło: Youtube Dla Ciekawskich

Kate i William zaczynają prowadzić własny kanał w serwisie YouTube, co bardzo ucieszyło fanów. Jednak pierwszy film na kanale pojawił się… 6 maja, w urodziny Archiego.

Niektórzy internauci sądzą, że to celowe zachowanie, by media zapomniały o urodzinach syna Meghan i Harry’ego. Inni mówią, że może to być „zemsta” za to, że Markle ogłosiła ciążę tuż przed urodzinami Kate.

Co więcej, para książęca opublikowała na Instagramie to samo zdjęcie, co w zeszłym roku, z tym samym podpisem – zmieniając tylko wiek Archiego. Zdaniem wielu internautów zachowali się nie w porządku.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POWRÓT DO NORMALNOŚCI SPRZED PANDEMII JEST CORAZ BLIŻEJ? JUŻ NIEBAWEM BĘDZIEMY MOGLI ZDJĄĆ MASECZKI NA OTWARTYM POWIETRZU

O tym się mówi w Polsce: INSTYTUT METEOROLOGII I GOSPODARKI WODNEJ WYDAŁ KOLEJNE OSTRZEŻENIE! W WIELU MIEJSCACH NASZEGO KRAJU BĘDZIE BARDZO NIEBEZPIECZNIE

O tym się mówi na świecie: WIELKA GRATKA DLA FANÓW HISTORII. CZY NIEMCY OSTRZEGALI POLAKÓW PRZED PRZYKRYM LOSEM W OKRESIE 1939-1945? ARCHEOLODZY DOKONALI PORUSZAJĄCYCH ODKRYĆ

Z życia gwiazd: ZENEK MARTYNIUK PRZEŻYWA WIELKI SMUTEK. ODESZŁA BLISKA MU OSOBA. FANI KRÓLA DISCO POLO PRZESYŁAJĄ WYRAZY WSPÓŁCZUCIA. RODZINA MARTYNIUKÓW WE ŁZACH