Trzeba przyznać, że Katarzyna Dowbor należy do gwiazd, które stawiają na piękno i funkcjonalność jednocześnie, gdy chodzi o rozwiązania wnętrzarskie i dekoracje. Robi to nie tylko w remontowanych przez ekipę programu „Nasz nowy dom” domach, ale i we własnych czterech kątach. Nie tylko katach – ogród gwiazdy stacji Polsat wygląda iście imponująco!

Katarzyna Dowbor bardzo często pokazuje w mediach społecznościowych swój dom i ogród, z których jest wyjątkowo dumna. Prezenterka przez lata szukała swojego miejsca, a jej podwarszawski raj to siódmy dom, w którym zamieszkuje i jak sama przyznaje – to ostateczny wybór.

Katarzyna Dowbor pokazuje, jak dekorować ogród w duchu zero waste. Tak genialnie wykorzystała stary, spróchniały pieniek!

Prezenterka nie ukrywa, że urządzanie wnętrz sprawia jej wielką frajdę, ale przydomowy ogród (w tym również sad, w którym uprawia stara odmianę jabłoni) to jej oczko w głowie. Właśnie pochwaliła się w mediach społecznościowych, w jaki sposób udało się jej stworzyć naprawdę imponujący skalnik. Zastosowane przez nią rozwiązania robią wrażenie!

Choć w ostatnich dniach trudno o dobra pogodę to Katarzyna Dowbor nie zamierza zamknąć się w domu. Mimo chłodu i silnego wiatru zabrała się do prac ogrodowych. Gwiazda znów pokazała, że kreatywność to jej drugie imię, a dodatkowo promuje rozwiązania w duchu zero waste. Wykorzystała stary pieniek.

„Liczy się pomysł! Znalazłam stary spróchniały pień, wydłubałam środek, nasypałam ziemi i posadziłam skalne rośliny. Fajnie wygląda?” - napisała Dowbor, cytowana przez serwis Plotek.

Obserwatorzy dziennikarki już kopiują jej pomysł to prezentuje się świetnie!

Jak informował portal "Życie": WIELKA GRATKA DLA FANÓW HISTORII. CZY NIEMCY OSTRZEGALI POLAKÓW PRZED PRZYKRYM LOSEM W OKRESIE 1939-1945? ARCHEOLODZY DOKONALI PORUSZAJĄCYCH ODKRYĆ

Przypomnij sobie: W INTERNECIE ZNALAZŁY SIĘ PRYWATNE ZDJĘCIA CÓRKI NATALII KUKULSKIEJ. POCIECHA PIOSENKARKI BĘDZIE DLA NIEJ KONKURENCJĄ? FANI NIE MOGĄ SIĘ NAPATRZEĆ

Portal "Życie" pisał również: KATE I WILLIAM ZROBILI COŚ TAKIEGO W URODZINY ARCHIEGO. BURZA PO OSTATNIM POSUNIĘCIU PARY KSIĄŻĘCEJ. INTERNAUCI STAJĄ W OBRONIE MEGHAN I HARRY’EGO

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DOBRE WIEŚCI DLA POLSKICH SENIORÓW. JUŻ OD MAJA W APTEKACH BĘDĄ CZEKAĆ NA NICH TAŃSZE LEKI. W KOMUNIKACIE POJAWIŁA SIĘ NOWA LISTA LEKÓW REFUNDOWANYCH