Kuba Wojewódzki to gwiazdor TVN, który uznał sam siebie za króla popularnej stacji telewizyjnej. Trzeba przyznać, że jego programy oraz sylwetka showmana rzeczywiście przyciągają kolejnych zaciekawionych widzów.

Dziennikarz wie, jak sprawić, by było o nim głośno. Uznawany za kobieciarza, podsyca kolejne plotki, co bardzo dobrze mu się udaje – gdy udostępni niejednoznaczne zdjęcie lub nagranie albo opublikuje kilka zdań, które zaciekawią jego fanów, media wspominają o nim przez kilka tygodni.

Kuba Wojewódzki opublikował zdjęcie swojej drugiej połówki

Kuba Wojewódzki nie od dziś ma status kobieciarza w show-biznesie. Krążyły plotki, że jest to celowa zagrywka, która ma na celu ukryć orientację dziennikarza – niektórzy sądzą, że w rzeczywistości gwiazdor woli mężczyzn. Nigdy jednak nie potwierdzono tych rewelacji, a sam Wojewódzki zdaje się świetnie odnajdywać w towarzystwie kolejnych kobiet.

Chyba każdy pamięta jego głośne związki i rozstania z Anną Muchą, czy Renatą Kaczoruk. Po związku z modelką Kuba zrobił sobie przerwę od kobiet i nie szukał miłości.

Fani dziennikarza są zaskoczeni

Teraz jednak serce dziennikarza jest znowu zajęte. Kuba Wojewódzki nie chce jednak zdradzić tożsamości swojej nowej ukochanej, dlatego na zdjęciach ukrywa jej twarz.

W ostatnim czasie opublikował kolejne zdjęcie tajemniczej brunetki. Kobieta leży na brzuchu na plaży i oczywiście ponownie nie odsłania swojej twarzy. Fani gwiazdora mają dość.

Wielu z nich uważa, że Wojewódzki bawi się z nimi „w kotka i myszkę”. Pod zdjęciem internauci domagają się tego, by Kuba w końcu pokazał, kto jest jego wybranką.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO